Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Milano Turu

ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

Nasıl rezervasyon yaparım?
Kesin Hareketli
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web

Turistik vize işlemleriBayram dönemleri ve diğer özel dönemlerdeki seyahatlerinizi planladığınız tarihte gerçekleştirmek için vize başvurularınızı seyahat tarihinden min. 30 gün önce yapmanız gerekmektedir.

İtalya’ya ziyaret gerçekleştirme sebebiniz ne olursa olsun T.C vatandaşlarının İtalya Konsolosluğu’na başvuruda bulunarak İtalya vizesi almaları gerekmektedir. İtalya Konsolosluğu kısa süreli seyahat amaçlı İtalya vizesi başvurularını doğrudan kabul etmemektedir. Ancak uzun süreli İtalya vizesi (oturum) başvuruları söz konusu olduğunda İstanbul İtalya Konsolosluğu ve ya Ankara İtalya Büyükelçiliği şahsen müracaatları almaktadır.

İtalyan Konsolosluğu’nun yetkilendirdiği firmalar aracılığıyla İtalya Turistik vize, İtalya Ticari vize, İtalya Aile Ziyareti vizesi ve İtalya transit vize başvurularında bulunulmaktadır. İtalya vize işlem başvurularını, aracı kurumlara yapmış olsanız bile İtalya vizesinin sonuçları hakkında karar verme yetkisine bu kurumlar sahip değildir. İtalya vizesi başvurularınızın incelenmesi, değerlendirilmesi ve onaylanması; İtalya Konsolosluk makamlarının sorumluluğu altında olacaktır.

Vize işlemlerinizi şahsi yürütebileceğiniz gibi vize işlemlerinizin tüm süreçlerini Café Tur sizin adınıza yürütebilir, sizlere asistanlık hizmeti verebilir.

Yeşil pasaporta vize uygulanmaz.

Vize ücreti: 140 € (servis bedeli dahildir)25 EYLÜL 2014 TARİHİ İTİBARIYLE PARMAK İZİ UYGULAMASINA GEÇİLDİĞİNDEN .(ALINAN RANDEVU SAATLERİ SADECE BAŞVURU MERKEZİNE GİRİŞ SAATİDİR.MİSAFİRLERİMİZ İÇERİYE GİRDİKTEN SONRA 15 DK. İLE 1 SAAT SÜREN İŞLEM SÜRESİ OLABİLMEKTEDİR.

Pasaport süreleri 10 yılı geçen pasaportları Schengen ülkeleri tarafından kabul edilmediği için, pasaport süreleri 10 yılı geçmiş yolcularımızın mutlaka pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir
18 yaşını doldurmamış yolcular ebeveyn tarafından imzalanmış ve noter onaylı muvafakatname ibraz etmek zorundadırlar.Anne ve babayla yani her ikisiyle seyahat ediyor olsa bile anne ve baba noterden muvafakatname vermek zorundadırlar.
Başvuru formu başvuran tarafından şahsen imzalanmalı ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. İtalya başvuru formu Türkçe ve İtalyanca olup büyük harflerle doldurulmalıdır.

Schengen ülkelerine seyahat edecek tüm konuklarımız zorunlu seyahat sigortası yaptırmalıdırlar. Seyahat sağlık sigortanızı Café aracılığıyla yaptırabilirsiniz.

Pasaportunuzun uzatma süresinin seyahatinizden geri dönüş zamanından sonra altı ay vakit kalması ve gerekli kadar boş vize sayfası olması gerekmektedir. Mutlaka pasaportunuzdaki imza bölümünün şahsınız tarafında imzalanmış olması gerekmektedir.

 • SSK'lı Çalışan için turistik vize başvurusunda gerekli evraklar
  Başvuru Formu; Tüm sorular cevaplandırılmış ve başvuran tarafından imzalanmış olmalıdır).Dikkat edilmesi gereken başvuru formunda üç imza yeri vardır (37.soru 4.syf. sonu ve vekalet formu)

  Son 6 ay içerisinde çektirilmiş, 35-40mm, objektife direkt bakan, yüz hatlarının açık seçik ayırt edilmesini sağlayacak biçimde (kulaklar görünecek) beyaz arka planlı, iki adet fotoğraf)

  Eski ve yeni tüm pasaport asılları getirilmelidir.

  Lacivert pasaportunuzun 1., 2., 3., temdit (Geçerlilik süresini gösteren tüm sayfalar), son sayfa (60.); varsa Schengen, Amerika, İngiltere, İsviçre, Romanya, Bulgaristan vizelerinin fotokopisi.Çipli pasaportunuzun 1. ve 2.Sayfa varsa vize fotokopileri

  Son 10 sene içerisinde çıkartılmış pasaportunuzun geçerlilik süresi verilecek muhtemel vize bitim tarihinden itibaren en az üç ay olmalıdır. Ayrıca en az bir boş sayfası bulunmalıdır.

  İstenilen vize süresini kapsayan ve yabancı ülkelerde geçerli 30.000€ teminatlı olan bir seyahat sağlık sigorta fotokopisi.

  Seyahat amacını, kalınacak süreyi ve tatil güzergâhını belirten şahsın dilekçe aslı.
  Şirket antetli kağıdına seyahat edecek kişinin işe giriş tarihi ve seyahat amacını,görevini seyahat edeceği tarihleri ve maaşı belirten ve şirket yetkilisinin adı-soyadı-imzası bulunan dilekçe aslı.(şirket kaşesi imzanın yanına ya da aşağısına vurulmalıdır)

  Şirketin imza sirküleri fotokopisi(son bir sene içerisinde çıkartılmış olmalı)

  Faaliyet belgesi son üç ay içerisinde alınmış olmalı ve aslı getirilmelidir.

  Vergi levhası fotokopisi.

  Ticaret Sicil Gazete veya bağlı bulunulan oda kaydının okunaklı fotokopisi.

  SGK işe giriş bildirgesi okunaklı fotokopisi.

  SGK onaylı son 4 aya ait prim bildirgeleri veya internetten alınacak SGK Hizmet Dökümü Cetveli.Emekli olarak çalışanlardan son 4aya ait sosyal güvenlik destek prim dökümleri.

  Sosyal Sigortalar Kurumuna bağlı olmayan iş yerlerinden (emekli sandığı vs..) bağlı bulundukları-ödeme yaptıkları kurumdan antetli kağıda kaşeli imzalı ekinde imza sirküleri ile yazı.

  Hiçbir sosyal kuruma bağlı olmayan personel için noter onaylı iş akdi.

  Maaş bordrosunun son 3 aya ait kaşeli – imzalı asılları.

  Şahsa ait son 3 aylık dönemi kapsayan banka cüzdanlarının aslı ve okunaklı fotokopisi veya bankadan alınmış imzalı kaşeli hesap ekstresi aslı ve imzalayan yetkilinin imza yetkisini gösteren banka imza sirküleri.

  Mal varlığınızı belgeleyen evrakların okunaklı fotokopileri (Tapu, kira kontratı v.b.)

  Uçak ve otel rezervasyonları.

  Tüm başvurularda, pasaport sahibine ait üzerinde T.C. Kimlik No yazılı 1 adet Nüfus Cüzdanı (Kimlik) fotokopisi getirilmesi zorunludur.

  Vukuatlı nüfus kaydı aslı.

  UYARI
  Başvurularınızın değerlendirilmesi için İtalyan Konsolosluğu tarafından mülakata çağrılabilirsiniz.

  Yukarıda belirtilen maddelere ek olarak konsolosluk tarafından başka belgeler de getirmeniz istenebilir.

  Reşit olmayan çocuklar için her iki veliden noter onaylı, son 6 ay içerisinde çıkartılmış muvafakatname aslı alınması; anne ve baba pasaportuna kayıtlı çocuklar için de ayrı başvuru formu doldurulması; çocukların vize başvuru formlarını hem anne hem de babanın imzalaması gerekmektedir.18 yaş altı tüm çocuklar aileleri ile beraber seyahat ediyor olsalar bile her iki veliden de noter onaylı muvakfakatname aslı ve fotokopisi getirilmesi zorunludur.
 • Resmi Kurum Çalışanları için turistik vize başvurusunda gerekli evraklar
  Başvuru Formu; Tüm sorular cevaplandırılmış ve başvuran tarafından imzalanmış olmalıdır)Dikkat edilmesi gereken başvuru formunda üç imza yeri vardır (37.soru 4.syf. sonu ve vekalet formu)

  Son 6 ay içerisinde çektirilmiş, 35-40mm, objektife direkt bakan, yüz hatlarının açık seçik ayırt edilmesini sağlayacak biçimde (kulaklar görünecek) beyaz arka planlı, iki adet fotoğraf Eski ve yeni tüm pasaport asılları getirilmelidir.

  Lacivert pasaportunuzun 1., 2., 3., temdit (Geçerlilik süresini gösteren tüm sayfalar), son sayfa (60.); varsa Schengen, Amerika, İngiltere, İsviçre, Romanya, Bulgaristan vizelerinin fotokopisi.
  Çipli pasaportunuzun 1. ve 2.Sayfa varsa vize fotokopileri

  Son 10 sene içerisinde çıkartılmış pasaportunuzun geçerlilik süresi verilecek muhtemel vize bitim tarihinden itibaren en az üç ay olmalıdır. Ayrıca en az bir boş sayfası bulunmalıdır.

  İstenilen vize süresini kapsayan ve yabancı ülkelerde geçerli 30.000€ teminatlı olan bir seyahat sağlık sigorta fotokopisi

  Şahsın, seyahat amacını, kalacağı süreyi ve tatil güzergâhını belirten dilekçe aslı.

  Şahsa ait son altı aylık dönemi kapsayan banka cüzdanlarının aslı ve okunaklı fotokopisi veya bankadan alınmış imzalı kaşeli hesap ekstresi aslı ve imzalayan yetkilinin imza yetkisini gösteren banka imza sirküleri.

  Çalıştıkları kurumdan seyahat amacını ve kalınacak süreyi belirten; kaşeli ve kurum yetkilisinin adı-soyadı-imzası bulunan izin yazısı aslı.(Kurum kaşesi imzanın yanına ya da aşağısına vurulmalıdır.)

  Maaş bordrosunun son üç aya ait kaşeli-imzalı asılları

  Malvarlığınızı belgeleyen evrakların okunaklı fotokopisi (Tapu, kira kontratı vs..).
  Uçak ve otel rezervasyonları.

  Tüm başvurularda, pasaport sahibine ait üzerinde T.C. Kimlik No yazılı 2 adet Nüfus Cüzdanı (Kimlik) fotokopisi getirilmesi zorunludur.

  Vukuatlı nüfus kaydı aslı.

  UYARI:
  Vize harcı ve IDATA koordinasyon ücretleri her bir başvuru için ödenecek olup iade edilmezler.
  Başvurularınızın değerlendirilmesi için İtalyan Konsolosluğu tarafından mülakata çağrılabilirsiniz.

  Yukarıda belirtilen maddelere ek olarak konsolosluk tarafından başka belgeler de getirmeniz istenebilir.

  Reşit olmayan çocuklar için her iki veliden noter onaylı, son 6 ay içerisinde çıkartılmış muvafakatname aslı alınması; anne ve baba pasaportuna kayıtlı çocuklar için de ayrı başvuru formu doldurulması; çocukların vize başvuru formlarını hem anne hem de babanın imzalaması gerekmektedir.18 yaş altı tüm çocuklar aileleri ile beraber seyahat ediyor olsalar bile her iki veliden de noter onaylı muvakfakatname aslı ve fotokopisi getirilmesi zorunludur.
 • Öğrenciler için turistik vize başvurusunda gerekli evraklar
  Belirli bir maddi geliri olmayanlar (öğrenci, ev hanımı vs.), kendilerini maddi olarak destekleyen 1.dereceden (anne-baba-eş) yakınlarının geçimi ile ilgili evrak listelerine(turistik çalışan/turistik işveren / turistik devlet memuru vs..) bakmalı ve o evrakları hazırlamalıdırlar.
  Buna ek olarak, destekleneceklerine dair bir dilekçe aslı ve dilekçedeki imzanın o şahsa ait olduğunu ispatlayan resmi bir evrak (ehliyet, pasaport fotokopisi vs.) getirmelidirler.

  Başvuru Formu; Tüm sorular cevaplandırılmış ve başvuran tarafından imzalanmış olmalıdır)
  Dikkat edilmesi gereken başvuru formunda üç imza yeri vardır (37.soru 4. syf.sonu ve vekalet formu)

  Son 6 ay içerisinde çektirilmiş, 35-40 mm, objektife direkt bakan, yüz hatlarının açık seçik ayırt edilmesini sağlayacak biçimde (kulaklar görünecek) beyaz arka planlı, iki adet fotoğraf

  Eski ve yeni tüm pasaport asılları getirilmelidir.

  Yeni tarihli öğrenci belgesi ingilizce olacak
  Son 10 sene içerisinde çıkartılmış pasaportunuzun geçerlilik süresi verilecek muhtemel vize bitim tarihinden itibaren en az üç ay olmalıdır. Ayrıca en az bir boş sayfası bulunmalıdır.

  İstenilen vize süresini kapsayan ve yabancı ülkelerde geçerli 30.000€ teminatlı olan bir seyahat sağlık sigorta fotokopisi

  Seyahat amacını, kalınacak süreyi ve tatil güzergahını tarihleriyle belirten şahsın dilekçe aslı.

  Uçak rezervasyon bilgisi; tren bileti aslı ve fotokopisi

  İtalya’daki kalış için tüm otel ve hostel rezervasyonları

  Tüm başvurularda, pasaport sahibine ait üzerinde T.C. Kimlik No yazılı 1 adet Nüfus Cüzdanı (Kimlik) fotokopisi getirilmesi zorunludur.

  Vukuatlı nüfus kaydı aslı.

  UYARI:
  Vize harcı ve IDATA koordinasyon ücretleri her bir başvuru için ödenecek olup iade edilmezler.
  Başvurularınızın değerlendirilmesi için İtalyan Konsolosluğu tarafından mülakata çağrılabilirsiniz.

  Yukarıda belirtilen maddelere ek olarak konsolosluk tarafından başka belgeler de getirmeniz istenebilir.

  IDATA yetkilileri, soyadı tutmama, boşanma, Avrupa Birliği vatandaşı yakını olma vb. gibi durumlarda başvuru sahiplerinden vukuatlı nüfus kayıt örneği isteme hakkına sahiptir.
 • Emekliler için turistik vize başvurusunda gerekli evraklar
  Başvuru Formu; Tüm sorular cevaplandırılmış ve başvuran tarafından imzalanmış olmalıdır.Dikkat edilmesi gereken başvuru formunda üç imza yeri vardır (37.soru 4.syf sonu ve vekalet formu)

  Son 6 ay içerisinde çektirilmiş, 35-40 mm, objektife direkt bakan, yüz hatlarının açık seçik ayırt edilmesini sağlayacak biçimde (kulaklar görünecek) beyaz arka planlı, iki adet fotoğraf.

  Eski ve yeni tüm pasaport asılları getirilmelidir.

  Lacivert pasaportunuzun 1., 2., 3., temdit (Geçerlilik süresini gösteren tüm sayfalar), son sayfa (60.);varsa Schengen, Amerika, İngiltere, İsviçre, Romanya, Bulgaristan vizelerinin fotokopisi.Çipli pasaportunuzun 1. ve 2.Sayfa varsa vize fotokopileri

  Son 10 sene içerisinde çıkartılmış pasaportunuzun geçerlilik süresi verilecek muhtemel vize bitim tarihinden itibaren en az üç ay olmalıdır. Ayrıca en az bir boş sayfası bulunmalıdır.

  İstenilen vize süresini kapsayan ve yabancı ülkelerde geçerli 30.000€ teminatlı olan bir seyahat sağlık sigorta fotokopisi

  Seyahat amacını, kalınacak süreyi ve tatil güzergâhını belirten şahsın dilekçe aslı

  Maddi durumu gösterir belgeler.


  Emeklilik cüzdanı okunaklı fotokopisi.

  Şahsa ait son altı aylık dönemi kapsayan banka cüzdanlarının aslı ve okunaklı fotokopisi veya bankadan alınmış imzalı kaşeli hesap ekstresi aslı ve imzalayan yetkilinin imza yetkisini gösteren banka imza sirküleri.

  Malvarlığınızı belgeleyen evrakların fotokopisi (Tapu, kira kontratı vs...)

  Uçak ve otel rezervasyonları.

  Tüm başvurularda, pasaport sahibine ait üzerinde T.C. Kimlik No yazılı 2 adet Nüfus Cüzdanı (Kimlik) fotokopisi getirilmesi zorunludur.

  Vukuatlı nüfus kaydı aslı

  UYARI:

  Başvurularınızın değerlendirilmesi için İtalyan Konsolosluğu tarafından mülakata çağrılabilirsiniz.

  Yukarıda belirtilen maddelere ek olarak konsolosluk tarafından başka belgeler de getirmeniz istenebilir.

  Reşit olmayan çocuklar için her iki veliden noter onaylı, son 6 ay içerisinde çıkartılmış muvafakatname aslı alınması; anne ve baba pasaportuna kayıtlı çocuklar için de ayrı başvuru formu doldurulması; çocukların vize başvuru formlarını hem anne hem de babanın imzalaması gerekmektedir.18 yaş altı tüm çocuklar aileleri ile beraber seyahat ediyor olsalar bile her iki veliden de noter onaylı muvakfakatname aslı ve fotokopisi getirilmesi zorunludur.
 • Ev Hanımları için turistik vize başvurusunda gerekli evraklar
  Belirli bir maddi geliri olmayanlar (öğrenci, ev hanımı vs.), kendilerini maddi olarak destekleyen 1.dereceden (anne-baba-eş) yakınlarının geçimi ile ilgili evrak listelerine(turistik çalışan/turistik işveren / turistik devlet memuru vs..) bakmalı ve o evrakları hazırlamalıdırlar.

  Buna ek olarak, destekleneceklerine dair bir dilekçe aslı ve dilekçedeki imzanın o şahsa ait olduğunu ispatlayan resmi bir evrak (ehliyet, pasaport fotokopisi vs.) getirmelidirler.

  Başvuru Formu; Tüm sorular cevaplandırılmış ve başvuran tarafından imzalanmış olmalıdır).Dikkat edilmesi gereken başvuru formunda üç imza yeri vardır (37.soru 4.syf. sonu ve vekalet formu)

  Son 6 ay içerisinde çektirilmiş, 35-40mm, objektife direkt bakan, yüz hatlarının açık seçik ayırt edilmesini sağlayacak biçimde (kulaklar görünecek) beyaz arka planlı, iki adet fotoğraf

  Eski ve yeni tüm pasaport asılları getirilmelidir

  Yeni tarihli öğrenci belgesi (ingilizce)

  Son 10 sene içerisinde çıkartılmış pasaportunuzun geçerlilik süresi, verilecek muhtemel vize bitim tarihinden itibaren en az üç ay olmalıdır. Ayrıca en az bir boş sayfası bulunmalıdır

  İstenilen vize süresini kapsayan ve yabancı ülkelerde geçerli 30.000€ teminatlı olan bir seyahat sağlık sigorta fotokopisi

  Seyahat amacını, kalınacak süreyi ve tatil güzergahını tarihleriyle belirten şahsın dilekçe aslı

  Uçak rezervasyon bilgisi; tren bileti aslı ve fotokopisi

  İtalya’daki kalış için tüm otel ve hostel rezervasyonları

  Tüm başvurularda, pasaport sahibine ait üzerinde T.C. Kimlik No yazılı 1 adet Nüfus Cüzdanı (Kimlik) fotokopisi getirilmesi zorunludur

  Vukuatlı nüfus kaydı aslı

  UYARI:

  Vize harcı ve IDATA koordinasyon ücretleri her bir başvuru için ödenecek olup iade edilmezler.
  Başvurularınızın değerlendirilmesi için İtalyan Konsolosluğu tarafından mülakata çağrılabilirsiniz.

  Yukarıda belirtilen maddelere ek olarak konsolosluk tarafından başka belgeler de getirmeniz istenebilir.

  IDATA yetkilileri, soyadı tutmama, boşanma, Avrupa Birliği vatandaşı yakını olma vb. gibi durumlarda başvuru sahiplerinden vukuatlı nüfus kayıt örneği isteme hakkına sahiptir.
 • Serbest Meslek Çalışanları için turistik vize başvurusunda gerekli evraklar
  Başvuru Formu; Tüm sorular cevaplandırılmış ve başvuran tarafından imzalanmış olmalıdır)Dikkat edilmesi gereken başvuru formunda üç imza yeri vardır (37.soru 4.syf. sonu ve vekalet formu)

  Son 6 ay içerisinde çektirilmiş, 35-40mm, objektife direkt bakan, yüz hatlarının açık seçik ayırt edilmesini sağlayacak biçimde (kulaklar görünecek) beyaz arka planlı, iki adet fotoğraf Eski ve yeni tüm pasaport asılları getirilmelidir.

  Lacivert pasaportunuzun 1., 2., 3., temdit (Geçerlilik süresini gösteren tüm sayfalar), son sayfa (60.); varsa Schengen, Amerika, İngiltere, İsviçre, Romanya, Bulgaristan vizelerinin fotokopisi.

  Çipli pasaportunuzun 1. ve 2. Sayfa varsa vize fotokopileri

  Son 10 sene içerisinde çıkartılmış pasaportunuzun geçerlilik süresi vize bitim tarihinden itibaren en az üç ay olmalıdır.

  Ayrıca en az bir boş sayfası bulunmalıdır.
  İstenilen vize süresini kapsayan ve yabancı ülkelerde geçerli 30.000€ teminatlı olan bir seyahat sağlık sigorta fotokopisi.

  Seyahat amacını, kalınacak süreyi ve tatil güzergahını belirten şahsın dilekçe aslı.
  Vergi levhası fotokopisi.

  İlgilinin bağlı bulunduğu meslek odasına kaydının aslı.

  Son altı aylık dönemi kapsayan banka cüzdanlarının aslı ve okunaklı fotokopileri veya bankadan alınmış imzalı kaşeli hesap ekstresi aslı ve imzalayan kişinin imza yetkisini gösteren banka imza sirküleri

  Malvarlığınızı belgeleyen evrakların okunaklı fotokopisi (Tapu, kira kontratı vs..).
  Uçak ve otel rezervasyonları

  Tüm başvurularda, pasaport sahibine ait üzerinde T.C. Kimlik No yazılı 2 adet Nüfus Cüzdanı (Kimlik) fotokopisi getirilmesi zorunludur.

  Vukuatlı nüfus kaydı aslı.

  UYARI
  Vize harcı ve IDATA koordinasyon ücretleri her bir başvuru için ödenecek olup iade edilmezler.
  Başvurularınızın değerlendirilmesi için İtalyan Konsolosluğu tarafından mülakata çağrılabilirsiniz.

  Yukarıda belirtilen maddelere ek olarak konsolosluk tarafından başka belgeler de getirmeniz istenebilir.

  Reşit olmayan çocuklar için her iki veliden noter onaylı, son 6 ay içerisinde çıkartılmış muvafakatname aslı alınması; anne ve baba pasaportuna kayıtlı çocuklar için de ayrı başvuru formu doldurulması; çocukların vize başvuru formlarını hem anne hem de babanın imzalaması gerekmektedir.18 yaş altı tüm çocuklar aileleri ile beraber seyahat ediyor olsalar bile her iki veliden de noter onaylı muvakfakatname aslı ve fotokopisi getirilmesi zorunludur.
 • İşveren için turistik vize başvurusunda gerekli evraklar
  Başvuru Formu
  Tüm sorular cevaplandırılmış ve başvuran tarafından imzalanmış olmalıdır). Dikkat edilmesi gereken başvuru formunda üç imza yeri vardır (37.soru 4. syf.sonu ve vekalet formu)

  Son 6 ay içerisinde çektirilmiş, biometrik, objektife direkt bakan, yüz hatlarının açık seçik ayırt edilmesini sağlayacak biçimde (kulaklar görünecek) beyaz arka planlı, iki adet fotoğraf
  Eski ve yeni tüm pasaport asılları

  Lacivert pasaportunuzun 1., 2., 3., temdit (Geçerlilik süresini gösteren tüm sayfalar), son sayfa (60.); varsa Schengen, Amerika, İngiltere, İsviçre, Romanya, Bulgaristan vizelerinin fotokopisi.Çipli pasaportunuzun 1. ve 2. Sayfa varsa vize fotokopileri

  Son 10 sene içerisinde çıkartılmış pasaportunuzun geçerlilik süresi verilecek muhtemel vize bitim tarihinden itibaren en az üç ay olmalıdır. Ayrıca en az bir boş sayfası bulunmalıdır.

  İstenilen vize süresini kapsayan ve yabancı ülkelerde geçerli 30.000 € teminatlı olan bir seyahat sağlık sigorta fotokopisi

  Şirket antetli kağıdına seyahat amacını, kalınacak süreyi ve tatil güzergahını belirten dilekçe aslı. (şirket kaşesi imzanın yanına ya da aşağısına vurulmalıdır)

  Şirketin imza sirkülerinin okunaklı fotokopisi (son bir sene içerisinde çıkartılmış olmalı)

  Faaliyet belgesi son üç ay içerisinde alınmış olmalı ve aslı getirilmelidir

  Vergi levhası fotokopisi

  Ticaret Sicil Gazete veya bağlı bulunulan oda kaydının okunaklı fotokopisi

  Şahsa ve şirkete ait son 3 aylık dönemi kapsayan banka cüzdanlarının aslı ve okunaklı fotokopisi veya bankadan alınmış imzalı kaşeli hesap ekstresi aslı ve imzalayan yetkilinin imza yetkisini gösteren banka imza sirküleri

  Mal varlığınızı belgeleyen evrakların okunaklı fotokopileri (Tapu, kira kontratı v.b.)

  Uçak ve otel rezervasyonları

  Tüm başvurularda, pasaport sahibine ait üzerinde T.C. Kimlik No yazılı 1 adet Nüfus Cüzdanı (Kimlik) fotokopisi getirilmesi zorunludur.

  Vukuatlı nüfus kaydı aslı

  UYARI:

  Başvurularınızın değerlendirilmesi için İtalyan Konsolosluğu tarafından mülakata çağırılabilirsiniz.
  Yukarıda belirtilen maddelere ek olarak konsolosluk tarafından başka belgeler de getirmeniz istenebilir.

  Reşit olmayan çocuklar için her iki veliden noter onaylı, son 6 ay içerisinde çıkartılmış muvafakatname aslı alınması; anne ve baba pasaportuna kayıtlı çocuklar için de ayrı başvuru formu doldurulması; çocukların vize başvuru formlarını hem anne hem de babanın imzalaması gerekmektedir.18 yaş altı tüm çocuklar aileleri ile beraber seyahat ediyor olsalar bile her iki veliden de noter onaylı muvakfakatname aslı ve fotokopisi getirilmesi zorunludur.

  Pasaportunda geçerli bir Schengen vizesi bulunanların İtalyan Konsolosluğu’ndan vize alabilmeleri için geçerli olan diğer vizeyi iptal ettirdikten sonra başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Belirli bir maddi geliri olmayanlar (öğrenci, ev hanımı vs), kendilerini maddi olarak destekleyen 1.dereceden yakınlarının geçimi ile ilgili evrak listelerine bakmalıdırlar. Buna ek olarak, destekleneceklerine dair bir dilekçe aslı ve dilekçedeki imzanın o şahsa ait olduğunu ispatlayan resmi bir evrak (ehliyet, pasaport fotokopisi vb) getirmelidirler.


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Yapıkredi World Peşin Fiyatına 3 Taksit
CardFinans Peşin Fiyatına 3 Taksit
Garanti Bonus   3 Taksit
Advantage Peşin Fiyatına 3 Taksit
Maximum   3 Taksit
Axess Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.