Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Mykonos Turu

ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

Nasıl rezervasyon yaparım?
Kesin Hareketli
  • Cafe Tur / Web
  • Cafe Tur / Web
  • Cafe Tur / Web
  • Cafe Tur / Web
  • Cafe Tur / Web

Mykonos Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Ano Mera
Ano Mera

Şehir merkezinden 4 mil uzakta bulunan Ano Mera, adanın diğer kısımları gibi uçsuz bucaksız bir deniz manzarasına sahip olmadığından, nispeten daha tenha bölgelerden biri. Eğlenceli plajların ve ikonik restoranların yanı sıra şehrin tarihi dokusunu görmek isteyenlerin uğrak noktası.

Delos
Delos

Eğer Mykonos’da yeterli zamanınız varsa Delos, kesinlikle görmeniz gereken yerlerinden biri. Mykonos adası, uzun zamanlar önce Yunan adalarının dini ve politik merkezlerinden biri olarak konumlanmış. Müziğin atası olarak anılan Apollo, yaban hayatın ve avcılığın atası olarak anılan Artemis, bu küçük adada dünyaya gelen Yunan efsanelerinden birkaçı Delos, mitolojik önemi sebebiyle turistlerin ilgisini çekiyor. Delos’ta bulunan Arkeoloji Müzesi’nde zaman tünelinde sıra dışı bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Ege Denizcilik Müzesi
Ege Denizcilik Müzesi

Şehir merkezinde yer alan Aegean Maritime Museum’da, navigasyon cihazları, gemi modelleri ve eski haritalar gibi Mykonos’un denizcilik tarihiyle ilgili pek çok eseri sergileniyor. Eğer denizcilik ile ilgileniyorsanız bu müzede saatlerinizi geçirmeniz muhtemel...

Mykonos Şehir Merkezi
Mykonos Şehir Merkezi

Hızlı gece hayatı, dünyaca ünlü DJ'lerin yer aldığı çılgın partileri, muhteşem plajları, dar sokakları, beyaz evleri, renkli kapıları, adım başı yer alan barları ile Mykonos, eğlenceyi seven tatilcilerin en sevdiği yerler arasında gelmektedir.

Psarou Beach
Psarou Beach

Güneşin ısıttığı yumuşacık kumlarda eğlenceli bir plaj partisi mi hayal ediyorsunuz? Paradise Beach’in kuzeyinde konumlanan Psarou Beach, tam size göre! Masmavi dalgaları ve rahatlatıcı atmosferi ile Psarou Beach, ailelerin ve balayı planı yapan çiftlerin ilgisini çekiyor. Ayrıca rüzgar sörfü ve su kayağı yapanlar için ideal hava koşullarına sahip.Nereye Gidilir?Ege Denizi’nin ortasına konuşlanmış Yunan adalarının en popüleri; Mykonos! Begonvil kokan dar sokaklarında pelikanlara rastlamanızın mümkün olduğu bembeyaz bir cennet… Yunan mutfağının eşsiz güzelliklerini keşfedebileceğiniz, renkli gece hayatında unutulmaz anılar biriktireceğiniz ve binlerce yıllık kültürel mirasına hayran kalacağınız eşsiz bir tatil cenneti…Peki Mykonos’ta nereye gitmeli, ne yapmalı?

Little Venice
Adanın batı kısmında yer alan Little Venice, sizlere Ortaçağ atmosferinde eşsiz bir gün batımı manzarası sunuyor. Eski zamanlarda adada yaşayan kaptanların denizin hemen kıyısına inşa ettiği iki veya üç katlı evler, zamanla Ege’nin eşsiz güzelliğini izleyebileceğiniz kafe ve restoranlara dönüştürülmüş. Ortaçağ mimarisiyle oluşturulmuş tarihi mekanların rengarenk balkonlarında keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

The Windmills
Little Venice’in tarihi atmosferinin karşısına konumlanan The Winmills, Mykonos’un ikonik sembollerinden biri. 16. Yüzyılda enerji elde etmek için inşa edilen toplamda 16 adet rüzgar gülü, şimdilerde ise adanın resmedilmeye değer tarihi eserleri olarak yerini koruyor. Rüzgar güllerini görmek için yola çıktıysanız, Alefkandra’ya da uğramalısınız. Bu tarihi mekanda Ege mutfağının nefis atıştırmalıkları ile tanışabilir, Little Venice manzarası karşısında geleneksel Yunan içkilerini yudumlayabilirsiniz. 

Paraportiani Church​
Adada yaşayanlara sorarsanız, Mykonos’un toplam 365 kiliseye ev sahipliği yaptığını söyleyeceklerdir; yılın her günü için birer adet… Bizans mimarisiyle inşa edilmiş beyaz badanalı kiliseler arasında en çok ziyaret edileni ise, Kastro bölgesinde bulunan Paraportiani Church... 1425’te inşasına başlanan ve 17. Yüzyılda tamamlanan kilise, beş ayrı kilisenin birleşiminden oluşuyor. Girişi ücretsiz olan kilise, günümüzde halen ibadethane olarak kullanılmaya devam ediyor. 

Paradise Beach​
Adanın güney kıyısında yer alan Paradise Beach, yumuşacık kumları, masmavi denizi  ve canlı atmosferi, Paradise Beach’i adanın en uğrak mekanlarından biri yapıyor. Son zamanlarda sayıları artan beach clubları ile gelişen sahil şeridi, turistleri Ege’nin serin sularıyla buluşmaya devam ediyor. Tropicana Beach Bar ve Cavo Paradiso Club, sahilin en çok tercih edilen mekanlarından birkaçı.

Ano Mera​
Şehir merkezinden 4 mil uzakta bulunan Ano Mera, adanın diğer kısımları gibi uçsuz bucaksız bir deniz manzarasına sahip olmadığından, nispeten daha tenha bölgelerden biri. Eğlenceli plajların ve ikonik restoranların yanı sıra şehrin tarihi dokusunu görmek isteyenlerin uğrak noktası.

Delos
Eğer Mykonos’da yeterli zamanınız varsa Delos, kesinlikle görmeniz gereken yerlerinden biri. Mykonos adası, uzun zamanlar önce Yunan adalarının dini ve politik merkezlerinden biri olarak konumlanmış. Müziğin atası olarak anılan Apollo, yaban hayatın ve avcılığın atası olarak anılan Artemis, bu küçük adada dünyaya gelen Yunan efsanelerinden birkaçı…Delos, mitolojik önemi sebebiyle turistlerin ilgisini çekiyor. Delos’ta bulunan Arkeoloji Müzesi’nde zaman tünelinde sıra dışı bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Psarou Beach
Güneşin ısıttığı yumuşacık kumlarda eğlenceli bir plaj partisi mi hayal ediyorsunuz? Paradise Beach’in kuzeyinde konumlanan Psarou Beach, tam size göre! Masmavi dalgaları ve rahatlatıcı atmosferi ile Psarou Beach, ailelerin ve balayı planı yapan çiftlerin ilgisini çekiyor. Ayrıca rüzgar sörfü ve su kayağı yapanlar için ideal hava koşullarına sahip.

Mykonos Folk Museum
Mykonos Folk Museum, üç ayrı tarihi evden oluşuyor. 18. Yüzyılda Kastro’nun yaşadığı ev, müzenin ana binasını oluşturuyor. Burada, eski döneme ait Yunan kostümleri ve Mykanos fotoğrafları, geleneksel müzik enstrümanları ve ünlü Yunan ressamlarının tabloları arasından tarihsel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Lena’nın Evi olarak bilinen ikinci bina, 18. Yüzyılın üst sınıf evlerinden birini temsil ediyor. Mykonos’un ünlü rüzgar güllerinin yanında yer alan The Agriculture Müzesinde ise dönem mimarisine göre dekore edilmiş bir değirmen evine konuk olacaksınız. 

Archaeological Museum of Mykonos
Bu küçük müze evi, adada yapılan kazı çalışmaları sırasında bulunan yüzyıllar öncesine ait kalıntıları barındırıyor. Miladtan önce 25. Yüzyıldan kalan vazo, çömlek, mücevher gibi pek çok kalıntıyı müzede görebilirsiniz.

Aegean Maritime Museum
Şehir merkezinde yer alan Aegean Maritime Museum’da, navigasyon cihazları, gemi modelleri ve eski haritalar gibi Mykonos’un denizcilik tarihiyle ilgili pek çok eseri sergileniyor. Eğer denizcilik ile ilgileniyorsanız bu müzede saatlerinizi geçirmeniz muhtemel...Ne Yapılır?Ege’nin en eğlenceli adası olarak bilinen Mykonos’ta ada hayatının tüm nimetlerinden yararlanmak mümkün. Gündüzlerinizi plajların tadını çıkararak, su altı hayatını keşfederek ya da katılacağınız tekne turları ile adanın bakir koylarını keşfederek değerlendirebilir, Küçük Venedik ya da arkeolojik site gibi alanları ziyaret ederek tatilinize tarihsel bir boyut kazandırabilirsiniz. Güneş battıktan sonra ise kaliteli restoranlar, konsept barlar ve çılgın plaj partileri arasında seçim yapmak tamamen size kalmış!Ne Alınır?Sokak arası butikleri ve home-made mağazalarıyla ünlü Mykonos’un tam anlamıyla uyumayan bir alışveriş cenneti olduğunu söylemek mümkün. Little Venice ve Zouganeli Street’te rahatlıkla bulabileceğiniz, çeşitli renklerde üretilen el yapımı Mykonos sandaletleri, adada turistik alışverişin olmazsa olmazlarından. Mykonos’ta alışveriş denince akla gelen bir başka fırsat ise mücevher… Bu küçük ve sevimli adada neredeyse kafe ve restoran sayısı kadar mücevher mağazası görmeniz mümkün. El yapımı gümüş ve altın tasarımlar için Polikandrioti Street’teki Lalaounis’i ziyaret edebilirsiniz. Ne Yenir?Yunanistan’ın gastronomi üssü olan Mykonos mutfağı, kopanistri, ksinotira ve louza gibi leziz mezeleriyle ünlü. Akdeniz mutfağını tipik özelliklerini görmenin mümkün olduğu adada, en çok bilinen Yunan yemekleri Moussaka, Pastitsio, Souvlaki ve Gyros, masaları süsleyen diğer lezzetler. Baklava, Ghalatoboureko, Loukoumia ve Loukoumades ise Mykonos’ta yemek sonrası en çok tercih edilen tatlı çeşitleri. Ayrıca adanın geleneksel tatlısı Amydgalota ve alkolsüz tazelenme içeceği olarak anılan ünlü Soumada Mykonos maceranızı noktalamadan önce mutlaka tatmanız gereken lezzetler. Ne Zaman Gidilir?Mykonos’u en kalabalık ve canlı olduğu dönemde ziyaret etmek, turistlerle dolup taşan plaj partilerine katılmak istiyorsanız, seyahatinizi Temmuz ve Ağustos ayları için planlayabilirsiniz. Yaz kalabalığının adayı terk ettiği, otel fiyatlarının yaz dönemine göre düştüğü Eylül ve Ekim ayları ise, sakin bir tatil hayal edenler için ideal. Eğlence ve Gece HayatıYunan Adaları’nda gece hayatı denildiğinde akla Mykonos geliyor. Mykonos, birbirinden ünlü bar ve gece kulüpleri ile Avrupa’nın limit tanımayan eğlence üslerinden biri… Her köşe başında görebileceğiniz taverna, bar ve gece kulüpleri ile Mykonos, her yaştan insana ve farklı zevklere hitap etmekte oldukça başarılı. 7/24 parti atmosferiyle yaşayan bu eğlence adasında, kendinizi yalnız hissetmeniz neredeyse imkansız! 
Sakin bir ortamda Mykonos’un harika gün batımını izlemek için Little Venice’te bulunan Kastro Bar; günün ilk ışıklarına kadar eğlenmek isteyen after-party meraklılarına Cavo Paradiso; dünyaca ünlü DJ’lerin katılımıyla sabaha kadar dans edip eğlenebileceğiniz beach-partyler… Hepsi ve çok daha fazlası için Mykonos, sizleri ağırlamayı bekliyor. Festival ve EtkinlikMykonos, yaz ayları başta olmak üzere yılın her döneminde birbirinden eğlenceli festivallere ev sahipliği yapıyor. Şehrin geleneksel kültürü ve dini ritüelleriyle tanışmak istiyorsanız, 15 Ağustos’ta Ano Mera’daki Panagia Tourliani Kilisesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Yaz boyunca Ano Mera bölgesinde çok sayıda dini etkinliklere rastlamanız mümkün. 
Mykonos’u en kalabalık ve canlı döneminde görmek isteyenlerdenseniz seyahatinizi Mykonos Summer Festival dönemine göre planlayabilirsiniz. Her yaz düzenlenen festival, tiyatro oyunları, açık hava konserleri ve çok sayıda sanat sergilerine ev sahipliği yapıyor. Festival döneminde, adanın her bir köşesinde dünyaca ünlü sanatçılar görmeniz olağan…
Mykonos gezinizi serin bir sonbahar ayına planlayarak, yetişen çeşit çeşit mahsüller eşliğinde hasat mevsiminin nimetlerinden faydalanabilir,  Eylül ortasında Mykonos Agriculture Museum’de düzenlenen Harvest Festival'e katılarak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Yapıkredi World Peşin Fiyatına 3 Taksit
CardFinans Peşin Fiyatına 3 Taksit
Garanti Bonus   3 Taksit
Advantage Peşin Fiyatına 3 Taksit
Maximum   3 Taksit
Axess Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.