Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

New York Turu

ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web

New York Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Brooklyn Köprüsü
Brooklyn Köprüsü

East River üzerinde Brooklyn ile Manhattan'ı birbirine bağlayan Köprünün yapımına 3 Ocak 1870 de başlandı. 13 yıl sonra tamamlandı ve 24 Mayıs 1883 de hizmete açıldı. Tamamlandığı zaman dünyanın en geniş asma köprüsü idi; köprünün kuleleri ise birkaç yıl için ABD'nin en yüksek yapıları olmuştur.

Çin Mahallesi
Çin Mahallesi

Bir batı ülkesinde yaşayan en fazla Çinlinin bulunduğu China Town (Çin Mahallesi) adeta başlı başına bir şehirdir. Manhattan adasının güneydoğusunda yeralan Çin mahallesinde sadece Çinliler değil, Vietnam, Tayland, Malezya, Endonezya, Filipinler gibi farklı ülkelerden gelen yaklaşık 100.000 kişi yaşar. ​Çin mahallesinde farklı bir sokak lezzetleri kültürü vardır. Yüzlerce market ve lokantada envai çeşit yiyecek, hem taze hem de ucuza bulunur. Sebzesinden, etine, deniz mahsüllerinden meyvesine kadar, her şey burada bol ve tazedir.

Empire State Binası
Empire State Binası

Şu an New York'un 4. en yüksek binası olma ünvanına sahip olan binanın inşaatına 1929'da başlanmış ve Mayıs 1931'de bitirilmiştir. New York'un simgelerinden biri olan bina, 102 katlı olup, 1576 merdiven basamağına sahiptir. Yüksekliği 381 m, anten ile beraber 443,2 m'dir.

Metropolitan Sanat Müzesi
Metropolitan Sanat Müzesi

Central Park'ın hemen dışında yer alan Metropolitan Müzesi dünyanın en büyük ve önemli müzelerinden bir tanesidir. 19 departmana ayrılmış müze iki milyondan fazla sanat eserini barındırır. 190 bin metrekareden fazla bir alanı kaplayan müze 1872 yılında açılmıştır ve New Yorkta Görülecek yerlerin başında gelir.

New York Şehir Merkezi
New York Şehir Merkezi

Dünyanın en ünlü ve en bilinen şehri olan New York, dünyanın her yerinden aldığı göçler sebebi ile çok farklı kültürel yapıları bir arada bulundurur. Canlı ve kalabalık caddeleri, hareketli gece hayatı, her kültüre ait yemekleri, yaygın ulaşım ağı, gökdelenleri ve alışveriş merkezleriyle 24 saat yaşayan bir şehirdir.

Özgürlük Anıtı
Özgürlük Anıtı

Bakırdan yapılan Özgürlük Heykeli, Fransa tarafından kuruluşunun 100. yılı nedeniyle ABD'ye hediye edilmiştir,1884 -1886 yılları arasında inşa edilmiştir. ABD'nin New York şehrindeki Özgürlük Adası'nda yer alır. Heykelin yüksekliği 46 m, kaidesi ile beraber 93 m'dir.

Rockefeller Center
Rockefeller Center

Dünyanın en zengin ailesi Rockefellerların şirketlerinin yönetildiği yapılardır. Rockefeller ailesinin gelişimini sağlamış John Davison Rockefeller tarafından 20. yüzyıl başlarında geliştirilmeye başlanmış bir yapı kompleksidir. 15 gökdelen ve 4 yan binadan oluşur. 

St. Patrick’s Katedrali
St. Patrick’s Katedrali

1878 yılında yapılan bu yapı aynı zamanda New York eyaletinin Katolik Başpiskoposluk idare binasıdır . Aziz Patrik Katedrali New York şehrinin Manhattan adasında Beşinci Cadde üzerinde 50 ile 51. Caddeler arasında yer almaktadır.

Times Meydanı
Times Meydanı

New York şehrinde West 42. Cadde'nin Broadway ve Seventh Avenue ile kesiştiği kavşak ve etrafındaki alandır. 1904 yılının yılbaşı akşamı, Times Meydanı'na ismini veren New York Times'ın, meydandaki yeni binalarına taşınmasının havai fişeklerle kutlanmasıyla yeni bir gelenek başladı ve her yıl yılbaşı bu meydanda havai fişeklerle kutlanmaya başlandı. Bu gelenek hala devam etmektedir. Her yıl meydanda oluşan kalabalık, yeni yılı gösteren meşhur ışıklı topun inişini seyreder. Times Meydanı yoğun trafiğiyle ünlü olduğu gibi taksileriyle de ünlü bir meydandır.

Wall Street
Wall Street

Wall Street, New York’un dar caddelerinden biridir. Broadway ile East River arasındadır. Dünyanın bir numaralı finans merkezidir. Wall Street’in simgelediği finans merkezindeki kurumlardan birçoğunun binaları, çok uzun olmayan bu caddede veya yakın noktalarındadır. Bunlar arasında; New York Menkul Kıymetler Borsası, bankalar, Amerikan Menkul Kıymetler Borsası, ticaret borsaları, stock broker firmaları ve bazı büyük şirketlerin işyerleri sayılabilir.Nereye Gidilir? • Özgürlük Anıtı
 • Brooklyn Köprüsü
 • China Town
 • Empire State Binası
 • Times Meydanı
 • Wall Street
 • St. Patrick’s Katedrali
 • Metropolitan Müzesi
 • Flatiron Binası
 • Rockefeller CenterNe Yapılır? • Özgürlük Heykeli’ni ziyaret edin.
 • Central Park’ta yürüyüşe çıkın.
 • Times Meydanı’nı keşfedin.
 • Brooklyn Köprüsü’nden geçin.
 • Rockefeller Center üzerinden şehri seyredin.
 • 5. Cadde’de alışverişe çıkın.
 • Broadway’de dünyaca ünlü müzikallerden birini izleyin.Ne Alınır?New York gerçek bir alışveriş cenneti… Giyimden teknolojiye, antikadan hobi eşyalarına kadar aklınıza gelebilecek her konseptte mağazayı bulabileceğiniz New York’da doyasıya alışveriş yapabilirsiniz. New York’da alışveriş ve moda denildiğinde aklınıza gelecek ilk yer 5th Avenue olmalıdır. Dünyaca ünlü markaların mağazaları, son moda tasarımlar ve vintage butikler arasında çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Alışveriş merkezi ve outlet kültürü de oldukça gelişmiş olan kenti indirim ve fırsat zamanlarında ziyaret ettiğiniz takdirde çok uygun fiyatlara oldukça fazla şey alabilirsiniz. Woodbury Common, Century 21 ve Tanger gibi avmleri tercih edebilirsiniz. Sanat eserleri, tablolar ya da antika eşyalara meraklıysanız da yolunuz mutlaka Soho’ya düşmelidir. Daha uygun fiyatlı sanat eserleri için ise Brooklyn’deki galerileri tercih edebilirsiniz. 

Chelsea Market
Manhattan’da bulunan Chelsea Market, New York’un en gözde pazarlarından biridir. İçerisinde genellikle meyve ve sebze ağırlıklı ürünler satılsa da pasajdaki küçük dükkânları gezip sadece etraftaki küçük büfelerde farklı lezzetler tatmak için bile gidebilirsiniz.
Adres: 75 9th Ave, New York, NY 10011
Tel:+1 (212) 243 60 05

Brooklyn Bit Pazarı
İki yüz kadar standın bulunduğu bu bit pazarında antika eşyalar, eski giysiler ve birçok dekoratif ev eşyasını çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Alışverişin dışında Amerikan toplumunun kültürünü de yakından tanıma fırsatı bulabileceğiniz bu bit pazarını yolunuz düşerse mutlaka ziyaret etmelisiniz.
Adres: 176 Lafayette Ave btwn Clermont & Vanderbilt Aves, Fort Greene, New York

Bloomingdale Soho
Son moda ve şık giyinmeye özen gösterenler için plaj giyiminden gece kıyafetlerine kadar her şeyi bulabileceğiniz Bloomingdale Soho’da birbirinden farklı aksesuar, ayakkabı ve çantaları da bulabilirsiniz.
Adres: 504 Broadway, (Broome St & Spring St arasında), New York, NY 10012
Tel: +1 (212) 729 59 00

Woodbury Common
Az bütçeyle sınırsız alışveriş yapmak isteyenler için ideal bir alışveriş merkezi olan Woodbury Common’da Armani, Diesel ve Dolce &Gabbana gibi dünyaca ünlü birçok markanın ürünlerini çok uygun fiyata bulabilirsiniz. 
Adres: 498 Red Apple Court, Central Valley, New York 10917
Tel: +1 (845) 928 40 00

Moma Design Shop
Sevdiklerinize ilginç tasarımlarda hazırlanmış hediyelik eşyalar ya da evinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz farklı parçalar için yolunuz mutlaka Moma Design Shop’a düşmelidir. New York’un farklı bölgelerinde ve konseptlerde beş mağazası bulunmaktadır.
Adres: 11 West 53 Street, NYC, 5. ve 6. Avenue arasında
Tel: +1 (212) 708 97 00

Mr. Throwback
90’ların nostaljisini yakalayabileceğiniz Mr. Throwback’de birçok Old School kıyafet ve aksesuar bulunmaktadır. East Village’de bulunan mağazada çok uygun fiyatlara t-shirtler ve basketbol ekipmanı bulabilirsiniz.
Adres: 428 E 9th St, East Village, New York, 10009
Tel: +1 (646) 410 03 10Ne Yenir?New York’un çok uluslu yapısı, şehrin mutfağını büyük oranda etkilemiştir. Her köşe başında farklı lezzetlere rastlamak mümkün olmakla birlikte, fast-food ürünleri, Uzakdoğu mutfağı ve Meksika yemekleri ağırlıktadır. New York’un tadını damağınızda hissetmek istiyorsanız, cemita isimli sandviçler, barbekü yemekleri, noodle, kiş ve pizza gibi şehrin popüler yemeklerini tercih edebilirsiniz.

Torrisi Italian Specialties
Little Italy’e çok yakın bir konumda bulunan Mulberry Caddesi’nde bulunan bu İtalyan- Amerikan restoranında her iki kültüre ait yemeklerin harmanlanmış lezzetleri sunulmaktadır. Yemeklerin haricinde geniş bir seçenek sunan şarapları da denemeye değerdir.
Adres: 250 Mulberry St, New York, NY 10012, ABD
Tel:+1 (212) 965 09 55

Artisanal
20. Yüzyıl’ın başlarında bir zaman dilimini andıran dekorasyonu ve huzur verici atmosferiyle New Yorkluların en gözde mekânlarından olan Artisanal’da aklınıza gelebilecek her çeşit peynir tabağını ve kaliteli şarabı bulabilirsiniz.
Adres: 2 Park Ave, New York, NY 10016, ABD
Tel:+1 (212) 725 85 85

Shake&Shack
Madison Square Park’ta küçük bir hot dog büfesi olarak hizmet verirken bugün New York’un en ünlü fast food zincirlerinden biri olan Shake&Shack hem zamanda hem de bütçede tasarruf etmek isteyenler için idealdir. Lezzetli hamburgerleri ve patatesleri denemeye değer.
Adres: E 23rd St Madison Ave, New York, NY, ABD ‎
Tel: +1 (212) 889 66 00

Farm on Adderley
2006 yılında birkaç yakın arkadaşın Brooklyn’de kurduğu Farm on Adderley modern Amerikan mutfağından farklı örnekler sunan bir lezzet durağı. Restoranda yapılan her yemeğin malzemesi aynı zamanda birbirlerinin komşusu olan bu yakın arkadaşların ortak üretimi ve küçük çaplı tarımları ile yetiştiriliyor. Farklı bir yemek deneyimi için denemeye değer.
Adres: 1108 Cortelyou Road, Brooklyn NY 11218
Tel : +1 (718) 287 31 01

Beyoglu
Yurtdışında da damak zevkinden ödün vermeyenler için New York’un en merkezi yerlerinden biri olan Upper East Side’da bulunan Beyoğlu restoranda çok lezzetli Türk yemekleri bulabilirsiniz.
Adres: 1431 Third Ave, Upper East Side, New York
Tel: +1 (212) 650 08 50

Eataly
İtalyan bir girişimci tarafından kurulan Eatly sadece restoran değil günün her saati gıda satın alabileceğiniz ve bir şeyler de içebileceğiniz restoran, süpermarket ve kafe karışımı bir konsepte sahip. İtalyan ve Amerikan Mutfağı’nın en lezzetli örneklerini bulabilirsiniz.
Adres: 200 5th Ave, New York, NY 10010, ABD
Tel:+1 (212) 229 25 60

Narcissa
Yeni nesil mutfağın en iyi temsilcilerinden Narcissa’da daha önce denenmemiş soslar ve farklı baharatlarla servis edilen çeşitli yemekler bulmak mümkün. Yeni tatlar keşfetmek istiyorsanız, Narcissa’ya kesinlike uğramalısınız!
Adres: 25 Cooper Square  NY 10003
Tel: +1 (212) 228 3344
 
Hill Country
 Amerikan yemek kültürünün önemli bir parçası olan barbekü ile tanışmak için Hİll Country oldukça iyi bir başlangıç. Oldukça geniş bir menüye sahip olan restoranda bol proteinli bir öğün yiyebilirsiniz.
Adres :30 W 26th St New York
 
Kajitsu
Shojin adıyla bilinen Budist-vejetaryen mutfağın New York’taki en önemli temsilcisi olan Kajitsu’da benzersiz bir akşam yemeği deneyimi geçirebilirsiniz. Küçük fakat her biri birer şölen havasında servis edilen tabaklar, doğanın içinde barındırdığı lezzeti en iyi şekilde temsil ediyor.
Adres: 414 E 9th St New York
 Ne Zaman Gidilir?Yaz ya da kış, yağmurlu ya da güneşli; dünyanın en büyük metropolü New York tüm ziyaretçileri için sayısız zenginliğe sahip. Sanatsal aktiviteler ve festivalleri takip edenler için bahar ayları tercih sebebi iken, şehrin sokak kültürünü ve mutfağını keşfetmek için en uygun zaman, yerlilerin tatil sebebiyle şehri boşalttığı temmuz ve ağustos ayları. Aralık ayında ise, yeni yıl hazırlıkları, alışveriş fırsatları ve şehir süslemeleri eşliğinde farklı bir New York deneyimi yaşamak mümkün. Eğlence ve Gece HayatıDünyanın en büyük ve hareketli metropollerinden biri olan New York’un gece hayatı da bu hareketli ve sürekli bir yenilikle kendini geliştiren şehrin kültüründen doğrudan etkilenmiştir. Her tip eğlence anlayışına uygun bar, cafe, sanat galerisi ve canlı müzik yapan mekânı rahatlıkla bulabilirsiniz. Gece hayatı şehrin çeşitli bölgelerine yayılsa da Times Square ve Chinatown en popüler bölgelerin başında gelir. Bunun dışında Manhattan, Soho, Upper Westside, Greenwich Village ve Williamsburg alternatif eğlence bölgelerindendir. Turistik eğlencenin dışında sakin ve bütçenize uygun bir yerler arıyorsanız da yolunuz Brooklyn ve East Village’yi tercih edebilirsiniz. Ayrıca New York eğlence kültürünün en önemlilerinden olan Broodway’de bir müzikal izlemek ya da New York Senfoni Orkestrasının bir performansını görme şansına erişmek istiyorsanız seyahatinizden çok önceleri rezervasyon yaptırmanız da fayda vardır.

Cesca
Modern ahşap dekorasyonu, samimi atmosferi ve İtalyan Mutfağı’ndan lezzetli atıştırmalıklar bulabileceğiniz Cesca ‘da içki barının haricinde kaliteli ve bol seçenekli bir şarap barı da bulunmaktadır. 
Adres: 164 W 75th St, New York, NY 10023, ABD
Tel:+1 (212) 787 63 00

Littlefield
Brooklyn’de bulunan bu old-fashioned barda lezzetli kokteyler yapan ve geniş bir menüye sahip barın yanında hip&hop, soul, folk ve soul gigs tarzı farklı müzik listeleri de bulabilirsiniz. Doğa dostu bir bar olan Littlefield’ın ferah atmosferi de hoşunuza gidecek detaylar arasındadır.
Adres: 622 DeGraw St, Gowanus, Brooklyn, New York, ABD
Tel: +1  (718) 855 33 88

Joyce Soho
Eski bir itfaiye binasında kurulan ve sadece 74 kişilik bir alana sahip Joyce Soho'da samimi bir ortam bulunmaktadır. Modern dans gösterileri ve farklı dans alanlarında performans sanatçılarının sahne aldığı mekânda farklı bir gece geçirebilirsiniz. Biletlerinizi önceden rezerve ettirmeniz de fayda bulunmaktadır.
Adres: 175 Eighth Avenue, New York, NY 10011
Tel: +1 (212) 691 97 40

Dark Disco
Elektronik müzik ve remix kralı olarak bilinen birçok Dj'in sahne aldığı Dark Disco'da dilediğinizce dans edebilir ve düzenlenen özel dans partilerine katılabilirsiniz.
Adres: 88 East Broadway, Chinatown & Little Italy, New York, ABD
Tel: +1 (212) 941 88 86

Village Vanguard
New York’un en prestijli Jazz Barlarından biri kabul edilen Village Vanguard’da zaman zaman son 50 yılın en iyi jazz sanatçıları sahne almaktadır. Sakin ve huzurlu bir ortamda şaraplarınızı yudumlayarak kaliteli müziğin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
Adres: 178 Seventh Avenue South, New York, NY 10014, ABD
Tel: +1 (212) 255 40 37

Joe's Pub
Leonard Cohen’den Amy Winehouse kadar birçok ünlünün sahne aldığı Joe’s Pub 1998 yılından bu yana hem ünlü hem de gelecek vaat eden birçok performans sanatçısının sahne aldığı ve ayrıca kabare gösterilerinin de bulunduğu bir eğlence mekânıdır.
Adres: 425 Lafayette St, New York, NY 10003, ABD
Tel:+1 (212) 539 87 78Festival ve EtkinlikNew York, hareketin hiç durmadığı ve ışıkların hiç sönmediği kısacası neredeyse hiç uyumayan bir şehir. Gündüz gece fark etmeksizin günün her saati farklı bir eğlence bulabileceğiniz kentte yıl boyunca da gelenekselleşmiş birçok etkinlik ya da festival düzenlenmektedir. Özellikle Noel zamanı şehir bütün enerjisini Noel kutlamalarına ve alışverişlerine harcamaktadır. Bunun yanında 4 Temmuz Bağımsızlık Günü, Çin Yeni Yılı ve Paskalya gibi ülke için önemli tarihlerde eğlence giderek artmaktadır. Yerel anlamda düzenlenen yemek yeme yarışmaları, en güzel evcil hayvan turnuvaları ya da film festivalleri gibi birçok etkinlikle karşılaşmanız an meselesidir. 

New York Restoran Haftası
Yılda iki kez Ocak/Şubat veya Haziran/Temmuz ayları arasınd düzenlenen New York Restoran Haftası’nda birçok restoran üç çeşit yemeğin fiyatlarını belirli bir ücrete sabitleyerek hizmet vermektedir. Tatil planınız bu tarihlere denk geldiği takdirde en lüks lokantalarda lezzetli ve şık bir akşam yemeği yeme şansına erişebilirsiniz.

Çin Yeni Yılı
Her yıl Ocak ya da Şubat ayına denk gelen bir zaman diliminde ChinaTown’dan başlayarak şehrin çeşitli caddelerine yayılan Çin Yeni Yılı kutlamaları, dev kostümlü geçitler, havai fişek gösterileri eşliğinde çok görkemli bir şekilde kutlanmaktadır.

Tribeca Film Festivali
2002 yılından bu yana her yıl Nisan ayında düzenlenen Tribeca Film Festivali, yıllar geçtikçe New York’a özgü en önemli film festivali olma yolunda hızla ilerlemektedir. İlk kez Jane Rosenthal ve Robert De Niro tarafından organize edilen festivalde film gösterimlerinin haricinde birçok atölye de düzenlenmektedir.

JVC Jazz Festivali
Yaz aylarında Prospect Park, Lincolcn Center ve Rose Tiyatrosu gibi şehrin önemli kültür merkezlerinde düzenlenen konserlerden oluşmaktadır. Birçok uluslar arası ve yerel Jazz sanatçısını festival sayesinde dinleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Central Park Summerstage Konserleri
Haziran ayı içerisinde Central Park’ta düzenlenen bir dizi konser, dans gösterisi ve münazara gruplarının atölye çalışmaları ile gerçekleşen etkinlik yaz aylarını New York’ta geçirenler için çok önemlidir. Sadece piknik yapıp gösterileri izlemek için şehrin her yerinden binlerce insan parka akın etmektedir.

Harlem Haftası
1974 yılından bu yana düzenlenen Harlem Haftası, Afrika kökenli New Yorklular için en önemli etkinliklerden biridir. Müzikten kültürel faaliyetlere ve dans kadar yüzlerce etkinlikten oluşan Harlem Haftası her yıl Ağustos ayı içerisinde kutlanmaktadır.

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Yapıkredi World Peşin Fiyatına 3 Taksit
CardFinans Peşin Fiyatına 3 Taksit
Garanti Bonus   3 Taksit
Advantage Peşin Fiyatına 3 Taksit
Maximum   3 Taksit
Axess Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.