Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli PARİS TURU.

PARİS TURU.


1. Gün
>>Paris
27 Tem 2017 Perşembe
Uçuş saatinizden 2 saat önce havalimanında,tercih ettiğiniz havayolu şirketinin yer aldığı kontuarda işlemlerinizi tamamladıktan sonra,uçuşunuzun bulunduğu kapıda uçuş saatinizi bekleyebilirsiniz. Keyifli bir Paris uçuşunuzun ardından Paris dış hatlar terminalinin çıkışında  Café Tur yetkililerince karşılanarak, Paris’teki otellerimize transferlerimiz yapılacaktır.
2. Gün
Paris
28 Tem 2017 Cuma
Otelinizde yapacağınız kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz panoramik olarak düzenlenecek ve yarım gün sürecek tarih ve sanat dolu bir Paris gezisi ile güne başlayabilir. Turun ilk durağı 1875 yılında tamamlanan ve 1923’ten beri Fransız tarihi anıtlar kategorisinde bulunan Opera Garnier olacak. Mücevher sektörünün kalbinin attığı Vendome Meydanı, Fransa’nın en büyük ikinci meydanı olan Concorde Meydanı ve Chatelet Meydanı’nın ardından, Fransız-Rus Barışı’nı kutlamak adına 1896’da temeli atılan Alexander Köprüsü’nden geçerek, Ulusal Meclis Binası, 1900 yılında inşa edilen Orsay Müzesi ve Louvre Sarayı’na ulaşacağız. Sonrasında ise, sayısız film ve kitaba kadar konu olmuş Notre Dame Kilisesi, 19. yüzyılda Georges Eugène Haussmann tarafından tasarlanan Zafer Takı ve şehrin simgesi Eiffel Kulesi’yle keşfimize devam edeceğiz. Birlikte yapacağımız fotoğraf molalarımızı takiben, alışveriş tutkunlarıyla, kozmetik ve parfüm cenneti olan Paris’in tek gümrüksüz mağazası Benlüx Duty Free ve Louvre bölgesinde bulunan lüks mağazalarını buluşturacağız. Öğleden sonra ise Montmartre Tepesi’ne çıkarak, 1874’te Fransız-Rus Savaşları’nda hayatlarını kaybeden Fransızların anısına yapılan Sacre Coeur Bazilikası’nı ve Ressamlar Meydanı’nı gezeceğiz. Tepeden ayrılarak St. Michel Meydanı, Paris’in koruyucu azizesi Geneviève'e ithafen inşa edilen ve daha sonra Fransız aydınlara anıt-mezar olan Pantheon Tepesi ile Sorbonne Üniversitesi’ni göreceğiz. Marie de Medicis tarafından Floransa’daki Pitti Sarayı’nın taklidi olarak 1611’de inşa edilen Luxembourg Sarayı, ve sarayın bahçesi olan ancak bugün Fransa’nın en büyük ikinci kamu parkı olarak hizmet veren Luxembourg Bahçesini gezerek turumuzu noktalayacağız. Gece dilenler için ekstra Lido Show turu. Paris’in gece ışıklandırılmış halinin de ne kadar güzel olduğunu görme fırsatını bulacağınız « Geceleri Paris’te başkadır » sözünü doğrulayan, dünyaca meşhur nefes kesici şovuyla, Lido kabaresi sizleri unutulmaz anlar yasamaya çağırıyor!
3. Gün
Paris
29 Tem 2017 Cumartesi
Paris’in keyfini dilediğinizce çıkarabilir ya da otelinizde yapacağımız kahvaltı sonrası ekstra olarak düzenlenecek tam günlük macera dolu Disneyland turuna katılabilirsiniz. 1992 yılında Disneyland projesinin Avrupa ayağı olarak Paris’te kurulan Euro Disney’in bünyesindeki Walt Disney Stüdyosu, Disneyland Köyü ve Disneyland Parkı’nda çocukluğunuzun film kahramanlarıyla tanışabilir, konsept eğlence araçlarında çocuksu mutluluklar yaşayabilirsiniz. Eğlence dolu günün ardından, ekstra olarak gece gerçekleşecek Lido Show turu için, Paris’in, niçin “ışığın kenti” olarak anıldığına cevap olacak manzaralar eşliğinde yol alabilirsiniz. Champs-Elysees’de bulunan ve ilk izleyicilerine kapılarını 1946 yılında açan dünyaca ünlü Lido Kabaresi’nde Elvis Presley’den Edith Piaf şovlarına kadar uzayan geniş bir program ile unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.
4. Gün
Paris
30 Tem 2017 Pazar
Bu günü size ayırdık! Gününüzü otelinizin imkanlarından yararlanarak geçirebilir, ekstra turlara katılarak Paris’in en keyifli kısımlarını rehberiniz eşliğinde gezebilir, ya da haritanız ve sırt çantanızla kendi maceranızı kendiniz yaratabilirsiniz.
5. Gün
>>Paris
31 Tem 2017 Pazartesi
Otelinizde gerçekleştireceğiniz kahvaltı sonrası dilediğinizce değerlendirebileceğiniz serbest zamanınızda şehrin tüm nimetlerinden yararlanabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek La Vallee Outlet turunda bizlere eşlik edebilirler. Giyimine özen gösterenler için, modanın kalbinin attığı Paris’e kadar gelip, alışveriş olanaklarını görmeden dönmek düşünülemez. Şehir merkezine 45 dakika mesafede bir alışveriş kompleksi olan La Vallee Köyü’nde Armani, Burberry, Cacharel, Calvin Klein, Camper, Cerruti, D&G, Diesel, Dunhill, Guess, Kenzo, Longchamo, Miss Sixty, New man, O’Neil, Polo, Dupont, Samsonite gibi dünyaca ünlü markalara ait ürünleri  %60’a kadar varan indirimlerle satın alabilirsiniz. Turumuzun hemen ardından, Café Tur rehberimizin önceden bildireceği saatte otelden ayrılarak, harika anılar eşliğinde, dönüş uçuşu için havaalanına doğru yola çıkarak İstanbul’a döneceğiz.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
  • vize
  • kişisel harcamalar
Önemli
  • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
  • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit