Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Romantik Almanya&Orta Avrupa (Nurnberg, Münih, Viyana, Prag, Berlin)

Romantik Almanya&Orta Avrupa (Nurnberg, Münih, Viyana, Prag, Berlin)

Nurnberg
Münih
Viyana
Prag
Berlin


1. Gün
İstanbul >> Berlin >> Nurnberg
20 Kas 2017 Pazartesi
İstanbul Atatürk havalimanı dış hatlar terminalinde saat 10.00’da Onur havayolları kontuarı önünde buluşma. Check in ve bagaj islemleri sonrası Onur havayolları ile saat 12:10’da Berlin’e hareket. Lokal saat 14:15’de varışımıza istinaden bizi bekleyen özel araçlarımız ile Nurnberg’e hareket. Yol üzerinde Saksonya eyaletinin en büyük şehirleri olan Leipzig ekstra turu(20€)
Üç nehrin kesiştiği bölgede bulunan bu kent ünlü besteci JOHAN SEBASTIAN BACH’ın koro şefliği yaptığı, Gothic mimarinin en güzel örneklerinden aziz Thomas kilisesi ile ünlüdür. Ayrıca Mozart Mendhelsson ve Richard Wagner gibi bestecilerde bu kilisede vaftiz edilmişlerdir. Johan Sebastian Bach’ın evide bugün müzeye çevrilmiştir. Uluslar muharebesi anıtı 1813’te Napoleon’un kaybettiği savaş ile ünlüdür. Bir zamanlar doğu Almanya’nın en önemli şehri olan kentte komünist dönemin anısını opera binasında görebilirsiniz. Nurnberg’e varış ve şehir tanıtım turumuzdan sonra otelimize yerleşme ve geceleme. Bu kent 2. Dünya savaşı sonrası Nazilerin yargılanması ile tarihe geçmiştir.
2. Gün
Nurnberg >> Münih
21 Kas 2017 Salı
Kahvaltı sonrası Münih’e hareket. Yolda Romantik Almanya köyleri İnglostad, Erding, Ausburg, ekstra turu (60 €)
Almanyanın bu tipik bozulmamış kasaba ve köylerine hayran kalacaksınız. Münih’e varış ve şehir tanıtım turu. Türklerinde yoğun yaşadığı bu önemli Alman kentinde kendinizi yabancı hissetmeyeceksiniz. Geceleme otelimizde.
3. Gün
Münih >> Viyana
22 Kas 2017 Çarşamba
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra  Orta Avrupa’nın sanat ve romantizm kenti Viyana’ya hareket. Yolda ünlü Salzburg, Linz ve Baden kentleri üçlemesi ekstra turu (50 €) Akşam saatlerinde Avusturya başkenti Viyana’ya varış ve şehir tanıtım turu Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde. Arzu eden misafirler Grinzing ormanı meyhaneleri gece turumuza katılabilirler (45€)
Viyana yakınlarındaki bu şirin köyde tipik Avusturya yemeklerini, ünlü Viyana Schnitzel’ini tadabilir, yöresel müzik eşliğinde hoşça vakit geçirebilirsiniz.
4. Gün
Viyana
23 Kas 2017 Perşembe
Kahvaltı sonrası özel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirler tam günlük ekstra Budapeşte ve Bratislava, turuna katılabilirler.( 90€) Tuna nehrinin ortadan ikiye ayırdığı bu Macar şehrini ve Slovakya’nın başkentini çok seveceksiniz.
5. Gün
Viyana >> Prag
24 Kas 2017 Cuma
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için Shönbrunn sarayı turu. Bu turumuzda saray bahçeleri, sarayın içi ve Hundertwaster evi geziliyor. Öğle saatlerinde Çek cumhuriyetinin baş şehri Prag kentine hareket. Varışımıza istinaden Prag şehir tanıtım turu Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı göreceğimiz yerler arasındadır.   Geceleme otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz çok hareketli Orta çağ gecesi turuna katılabilirler(65€).
Orta Çağ müzik ve bu çağı yaşatan şovlar ve sınırsız ikramlarla çok keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.
6. Gün
Prag
25 Kas 2017 Cumartesi
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Karlovy Vary turuna katılabilirler(55€). Prag kentine 2 saat mesafedeki ünlü kaplıca kentini yürüyerek geziyor ve gezimizin sonunda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra bu şehri daha yakından tanımamız için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
7. Gün
Prag >> Berlin
26 Kas 2017 Pazar
Bu çok özel şehrin hatıraları ile otelimizden ayrılıyor ve Almanya’nın en önemli, en büyük kentine hareket ediyoruz. Yolda Dresden ve Terezin toplama kampı turu (45€). Saksonya bölgesinin en büyük kenti olan ve Elbe’nin Floransa’sı diye anılan Dresden ve 2. Dünya savaşının hatıralarının bulunduğu bu kamp 1941-1945 Mayısı arası kullanılmıştır. Berlin’e varışta şehir turumuzu  yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Batı Berlin'de; Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Charlottenburg, Doğu Berlin'de; Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt bulunmaktadır.
8. Gün
Berlin >> İstanbul
27 Kas 2017 Pazartesi
Kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Onur  Havayolları ile 15:30’da İstanbul’a hareket. İstanbul’a varışımız yerel saat ile 19:40 olacaktır.
Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
  • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  • Opsiyonel turlar ( Ekstra Turlar)
  • Öğle ve akşam yemekleri
Önemli
  • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
  • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit