Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Romanya Bulgaristan Transilvanya Turu

Romanya Bulgaristan Transilvanya Turu

Varna
Bükreş


1. Gün
>> Bükreş
20 Eki 2017 Cuma
Buluşma Noktaları:
23:30 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı,
23:45 Mecidiyeköy Migros Önü(Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı)
23:59 İncirli Ömür Plaza Önü

Misafirlerimizle alınış noktalarında buluştuktan sonra Edirne Kapıkule sınır kapısana varış, gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Yol güzergahımızda bulunan Harmanlı, Stara Zagora (Eski Zağra) – Veliko Tarnovo – Ruse üzerinden Giurgiu hududuna geliyoruz, burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Romanya’ya giriş yapıyoruz.
2. Gün
Bükreş
21 Eki 2017 Cumartesi
Kahvaltı molamızın ardından Bükreş’e ulaşıyor ve Şehir turumuza başlıyoruz. Doğu'nun Paris'i Bükreş'i yakından tanıma fırsatı bulacağımız bu turumuzda; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro. Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur) panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz için extra olarak düzenlenecek olan Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur) (25 €). Turumuzun sonunda misafirlerimize şehri daha yakından tanımaları için  serbest zaman veriyoruz.   ardından şehir merkezinde bulunan hotelimize geçiyoruz. Oda alım işlemleri gerçekleştikten sonra misafirlerimizin dinlenmesi adına serbest zaman ve akşam dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Yılbaşı Gala Programına katılabilirler. (80 €) Geç saatlere kadar sürecek Yılbaşı Programının ardından hotelimize geçiş yapıyoruz . Geceleme otelimizde.
3. Gün
Bükreş >> Braşov
22 Eki 2017 Pazar
2016 ilk sabahında  gün boyu serbest zaman dileyen misafirlerimiz için Transilvanya Şatolar ve Braşov turumuza başlıyoruz. (40€) İlk Olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş şatosunu ziyareti, ardından Bran şehrinde yer alan Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III. Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli Sarayını ziyareti, ve son olarak da Barok-Rokoko üslubunda inşa edilmiş tarihi yapılarıyla ün salmış Braşov Şehri’ne geçiyoruz ve buranın panoramik turuyla birlikte misafirlerimize şehrin meşhur restoranlarında vakit geçirebilecekleri boş  zaman veriyoruz ve akşam Bükreş’te bulunan hotelimize dönüş yapıyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Braşov >> Varna
23 Eki 2017 Pazartesi
Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Bükreş’ten hareketle yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk sonrasında, Giurgiu/Rusçuk kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport işlemleri ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Deliorman’ın yoğun Türk nüfusuna sahip Razgrad ve Şumnu Panoramik şehir turlarımızın ardından  Varna’ya hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde otelimize ulaşıyoruz ve kısa bir dinlenceden sonra misafirlerimize şehir merkezine kadar eşlik ediyoruz. Opera binası, Katedral göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Geceleme Varna’daki otelimizde.
5. Gün
Varna >>
24 Eki 2017 Salı
Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenleyeceğimiz Balçik Botanik Parkı Turumuz (20 €) için hareket ediyoruz, burada Botanik park ve Romen Kraliçesi'nin evini ziyaret ettikten sonra otelimize geri geliyoruz ve otelimizden çıkış yaparak saat 12:00 civarında Nesebar şehrine hareket ediyoruz. 1983 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesine girmiş, tarihi ve şirin sahil kasabası Nesebar'a varıyoruz ve panoramik şehir turu esnasında Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi(İ.S.6 y.y) ve Pantokrator Kiliselerini(13-14.y.y) gördükten sonra yarımada üzerinde yer alan ve 18-19.y.y. Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evlerini görüyoruz. Turumuzun ardından Burgas üzerinden Dereköy kara hudut kapısına varıyoruz. Burada, gümrük ve pasaport işlemleri ardından Türkiye’ye giriş yapıyoruz ve yol üzerinde gerekli molaları verdikten sonra Misafirlerimizi alındıkları buluşma noktalarına bırakıp turumuzu bitiriyoruz...
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit