Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

Seyşel Adaları Turları

Seyşel Adaları Turları kategorisinde, sizlere toplam 7 adet alternatif sunmaktayız.
Filtreleme özelliği sayesinde, kişisel tercihlerinize uygun alternatifleri rahatça listeleyebilirsiniz.

7 adet tur listelenmiştir.

Seyşel Adaları Turları | Seyşel Adaları Hakkında

Okyanusun ortasında masmavi denizin kucakladığı Seyşeller, yeşil doğası, beyaz kumları ve tropikal meyveleriyle rüya gibi bir tatil sunuyor. Seyşel Adaları Turları’nı hem balayı turları hem de ada turları kapsamında düşünebilirsiniz. Üstelik vize derdiyle uğraşmanız gerekmiyor!
Afrika'nın doğusunda, Madagaskar'ın ise kuzeydoğusunda, Hint Okyanusu’nun ise tam ortasında bulunan Seyşeller, 115 adadan meydana gelen bir ada ülkesidir. Başkenti Victoria olan Seyşeller’in nüfusu 71 bin civarı olmakla birlikte ülkede en yaygın diller İngilizce ve Fransızca’dır. Yüzyıllar önce Portekizliler tarafından bulunduğu iddia edilen Seyşeller, önce Fransızların sonra İngilizlerin yönetimi altına girdikten sonra 1976 yılında bağımsızlığını kazandı. Ilıman iklime sahip olan bu şirin ada ülkesinde özellikle yaz aylarında fazla yağış olur. Ülkede turizm ve tarım en önemli geçim kaynaklarıdır. Kaplumbağaları ile ünlü Seyşeller’de dünyanın en güzel Hindistan cevizi, vanilya ve muzunu tatma fırsatı yakalayabilir, bu tropikal ürünlerden elde edilen esansları satın alabilirsiniz. “Denizden babam çıksa yerim” sözünü savunanlardansanız Seyşeller sizin için cenneti ifade edebilir! Burada deniz ürünlerine ait çeşit çeşit yemek sizleri bekliyor. Adada en çok tüketilen kırlangıç balığını siparişi verdikten sonra ünlü Seyşel birasını da istemeyi unutmayın.
Peki, Seyşeller’de nerelere gidilir, neler yapılır? Tabii ki, turunuza başkent Victoria ile başlamanızda fayda var. Bu şehir dünya üzerindeki en küçük başkent olarak biliniyor. Victoria’da attığınız şehir turunun ardından rotanızı adalara çevirebilirsiniz. Mahe’nin ardından ülkenin ikinci büyük adası olan Praslin muhteşem doğa güzellikleriyle iç içe olmaya hazır olun. Meşhur kâşif Lazare Picault’un adını koyduğu Praslin’de çok sayıda plaj bulunuyor, ancak bizim tavsiyemiz Anse Lazio ve Grand Anse Plajları. Özellikle Anse Lazio otoriteler tarafından üst üste dört yıldır ‘dünyanın en güzel plajı’ seçiliyor.
Bembeyaz kumlar, turkuaz rengi bir deniz, granit kayalar ve onlara eşlik eden yemyeşil tepeler… Ülkenin en büyük adası olan Mahe, ayrılmak istemeyeceğiniz türden bir yer. Mahe Adası’nda yağmur ormanları ve denizin içinden yükselen palmiyeler görebileceğiniz etkileyici manzaralar arasında yer alıyor.
Praslin Adası Turları ile Mahe Adası Turları en çok tercih edilen Seyşeller Turları arasında yer alıyor. Tropik bir adadan geriye mutlu tatil hatıraları ile dönmeniz için en uygun fırsatları, her zaman olduğu gibi Café Tur sunuyor.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3+3 Taksit