Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Thassos Adası Turu

Thassos Adası Turu


1. Gün
İstanbul >> Thassos Adası
24 Oca 2018 Çarşamba
Akşam saat 23:00’de Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 23:30’de Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü), 23:59’de İncirli Ömür Plaza Önünden misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuz başlıyor. Sınır geçişinde Gümrük / Passaport işlemlerini takiben Alexandropouli (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine) ve Xanthi (İskeçe) üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz. 
2. Gün
Thassos Adası
25 Oca 2018 Perşembe
Sabah çok erken saatlerde Feribot ile Keramoti’den Thassos Adası’na geçiyoruz. Adaya varışımızı takiben adanın en hareketli bölgesi olan Skala Potamia’ya Golden Beach Galle Plaj/Restaurant’a transfer. Tüm gün deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. (Odalara giriş 12:00’den sonra olacağından dileyen misafirlerimiz 12:00’den sonra rehberin bildireceği saatte, dileyenler akşam 19:00’da otele giriş yapabilirler) Dileyenler kendi imkanları ile araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.  Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. 
3. Gün
Thassos Adası
26 Oca 2018 Cuma
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (20Euro) Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Aliki Beach ve Potos Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. (Şezlong ve şemsiye dahildir!) Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65 Euro / Motor Kirası Dahildir) Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak otelimizin yakınındaki Kinira bölgesindeki Faros Restoranda Taverna gecesine katılabilir. (35 Euro / Fix Menü – Limitli İçki) Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.
4. Gün
Thassos Adası
27 Oca 2018 Cumartesi
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (20Euro) Thassos Adası’nın simgesi olan bakir Marble Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65 Euro / Motor Kirası Dahil) Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Limenas bölgesindeki Mousses Restoranda Müzikli Taverna gecesine katılabilir. (35 Euro / Fix Menü – Limitli İçki) Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.
5. Gün
Thassos Adası
28 Oca 2018 Pazar
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (20 Euro) Thassos Adası’nın en popüler plajı La Scala Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65 Euro / Motor Kirası Dahildir) Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir.Saliara Beach,Golden Beach,Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach,Glyfoneri Beach,Makriammos Beach,Pefkari Beach,Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.Geceleme Thassos Adası,Skala Potamia’da.
6. Gün
Thassos Adası
29 Oca 2018 Pazartesi
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (20 Euro) Thassos Adası’nın en popüler plajı La Scala Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65 Euro / Motor Kirası Dahildir) Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir.Saliara Beach,Golden Beach,Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach,Glyfoneri Beach,Makriammos Beach,Pefkari Beach,Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.Geceleme Thassos Adası,Skala Potamia’da.
7. Gün
Thassos Adası >> İstanbul
30 Oca 2018 Salı
Sabah kahvaltı sonrası İstanbul’a hareket ediyor. 10:00’da Feribot ile Keramoti’ye geçip oradan Dedeağaç’ta kısa bir mola veriyoruz.  Mola sonrasında Dedeağaç’tan hareket ederek sınır kapısına geliyoruz.Pasaport gümrük ve Free shop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek İpsala Türk Sınır Kapısında yapacağımız pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İpsala,Keşan,Tekirdağ yolunu takip ederek gece geç saatlerde İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
  • Yurtdışı çıkış harcı 15 TL
  • Ekstra Turlar
  • Tüm öğlen ve akşam yemekleri
  • Kişisel Harcamalar
Önemli
  • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
  • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 18 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit