Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Thassos Adası Turu

Thassos Adası Turu


1. Gün
>> Thassos Adası
21 Eki 2017 Cumartesi
Akşam saat 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 23:30 Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü), 00:00 İncirli Ömür Plaza Önünden misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuz başlıyor. Sınır geçişinde Gümrük / Pasaport işlemlerini takiben Alexandropouli (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine) ve Xanthi (İskeçe) üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz. 
2. Gün
Thassos Adası
22 Eki 2017 Pazar
Sabah erken saatlerde Feribot ile Thassos Adası’na geçiyoruz. Adaya varışımızı takiben otelimize transfer, yerleşme ve kısa bir dinlenme ardından. Kahvaltımızı alacağımız Papias Beach Restoran’a transfer. Burada alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Papias Beach ’den otele ücretsiz transferimiz saat 19:00’da. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Alikes Beach + Potos turuna katılıp gidip deniz, kum ve güneşten faydalanıp Potos ’un küçük çarşısını gezebilirler. (Şezlong ve şemsiye dâhil!) Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. (65.-€ / Motor Kirası Dâhil)  Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.  Geceleme Thassos Adası, Limenas ‘da. Dileyenler Akşam saat 21:00’de extra olarak Limenas bölgesindeki Mousses Restoranda Taverna gecesine katılabilir. (35.-€) 
3. Gün
Thassos Adası
23 Eki 2017 Pazartesi
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın En meşhur Plajlarından Galle Golden Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. (Şezlong ve şemsiye dâhil!) Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. (65.-€ / Motor Kirası Dâhil) Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (60.-€) Özel Yelkenli teknesi 9-16 Saatleri arasında tekne turu programında Thassos adasının doğu sahillerini görüp yüzebilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (30.-€) Özel Yelkenli teknesi 16-20 Saatleri arasında Gün Batımı programında Thassos adasının kuzey sahillerini görüp yüzebilirler. Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Limenas ‘da. Dileyenler Limenas ‘da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.
4. Gün
Thassos Adası
24 Eki 2017 Salı
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın en popüler yerel plajı Scala Marion Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. (65.-€ / Motor Kirası Dâhil) Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (60.-€) Özel Yelkenli teknesi 9-16 Saatleri arasında tekne turu programında Thassos adasının doğu sahillerini görüp yüzebilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (30.-€) Özel Yelkenli teknesi 16-20 Saatleri arasında Gün Batımı programında Thassos adasının kuzey sahillerini görüp yüzebilirler. Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Limenas ’da. Dileyenler Akşam saat 21.00’de extra olarak otelimizin yakınındaki Kinira bölgesindeki Faros Restorana gidebilir. (35.-€/ Fix Menü – Limitli İçki) Dileyenler Limenas ‘da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.
5. Gün
Thassos Adası
25 Eki 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın simgesi olan bakir Marble Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. (65.-€ / Motor Kirası Dâhil) Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (60.-€) Özel Yelkenli teknesi 9-16 Saatleri arasında tekne turu programında Thassos adasının doğu sahillerini görüp yüzebilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (30.-€) Özel Yelkenli teknesi 16-20 Saatleri arasında Gün Batımı programında Thassos adasının kuzey sahillerini görüp yüzebilirler. Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Limenas ’da. Dileyenler Limenas ‘da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler. Dileyenler Akşam saat 21:00’de extra olarak Kinira bölgesindeki Faros Restoranda Müzikli Taverna gecesine katılabilir. (35.-€/ Fix Menü – Limitli İçki)
6. Gün
Thassos Adası >>
26 Eki 2017 Perşembe
Sabah otelden çıkış işlemlerimizi yapıp, valizlerimiz ile kahvaltımızı alacağımız Papias Beach Restoran’a transfer. Burada alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (10.-€) Thassos Adası’nın en popüler yerlerinden birisi La Scala Beach’e gidip deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.  Aracımız saat 16.00’da Papias Beach önünden 16.15’de La Scala Beach ’ten dönüş için hareket ediyor. Feribot ile Keramoti ’ye geçip oradan İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, gece yarısından sonra, sabaha karşı saatlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
  • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
  • Ekstra Turlar
  • Tüm öğlen ve akşam yemekleri
  • Kişisel harcamalar
Önemli
  • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
  • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit