Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Uçaklı Büyük Balkan Turu

Uçaklı Büyük Balkan Turu

Saraybosna
Belgrad
Ohrid
Üsküp
Budva


1. Gün
>> Üsküp
26 Tem 2017 Çarşamba
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde uçuştan 2 saat önce buluşma. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından Bora Jet Havayolları özel seferi ile Üsküp uçuşu. Varışı takiben özel otobüsümüz ile otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
2. Gün
Üsküp >> Ohrid
27 Tem 2017 Perşembe
Sabah kahvaltısının ardından Üsküp panoramik şehir tanıtım turu yapılacaktır. Görülecek yerler: Türk Çarşısı, Mustafa Paşa Camii, Kapan Han, Sulu Han, Taş Köprü, Kurşunlu Han, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii. Şehir turunun ardından yemek ve fotoğraf için serbest zaman verilecektir. Rehberinizin bildireceği saatte buluşma ve Ohrid’e hareket. Yol üzerinde Kalkandelen’de bir mimari eser olan Alaca Camii ziyaret edilecek. Varışı takiben panoramik şehir tanıtım turu yapılacaktır. Görülecek yerler: St.Panteleymon Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalma amfi tiyatro, Car Samuel Kalesi, St.Bogorodica Perivlerta, Keşanlı İmareti, Kuloğlu ve Emin Mahmut Camileri, Çınar Meydanı, Ohri Halveti Tekkesi. Tur bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
3. Gün
Ohrid >> St.Naum >> Resne >> Manastır >> Ohrid
28 Tem 2017 Cuma
Sabah kahvaltısının ardından St.Naum turu yapılacaktır. Turumuzda bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St.Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesi ziyaret edilecek. Ardından Resne’ye hareket. Yol üzerinde bulunan İttihat ve Terakkinin en ünlü 2 simasından biri Resne’li Niyazi’nin Sarayı ziyaret edilecektir. Manastır (Bitola) gezisi sırasında Türk Çarşısı, Bedesten, İshak Camii, Yeni Camii, Haydar Kadı Camii ve Atatürk Müzesi görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği için serbest zaman. Otelinize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Makedon Gecesi Turu’na katılabilirler. (Kişi başı 45 Euro) Geceleme otelinizde.
4. Gün
Ohrid >> Tiran >> İşkodra >> Bar
29 Tem 2017 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından Ohrid’den ayrılarak Balkanlar’ın dağlık ülkesi Arnavutluk’un başkenti Tiran’a varış. Varışı takiben panoramik şehir turu gerçekleşecektir. Görülecek yerler; Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı. Öğle yemeği için serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte buluşma ve Karadağ’a hareket. İşkodra sınırında gümrük işlemlerinin ardından konaklanacak Bar şehrine yolculuk devam ediyor. Geceleme otelinizde.
5. Gün
Bar >> Budva >> Kotor >> Trebinje
30 Tem 2017 Pazar
Sabah kahvaltısının ardından Budva’ya hareket. Yol üzerinde mola verilecektir. Ardından muhteşem sahilleri ve renkli gece hayatı ile Budva. Yürüyerek yapılacak turda Stradi Gar ve kale gezilecek. Ardından serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte buluşma ve Kotor’a hareket. Verilecek molanın ardındanBosna Hersek’e hareket. Gümrük işlemlerinin ardından konaklanacak Trebinje şehrindeki otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
6. Gün
Trebinje >> Mostar >> Blagaj >> Saraybosna
31 Tem 2017 Pazartesi
Sabah kahvaltısının ardından Mostar’a hareket. Yol üzerinde Poçitel’de fotoğraf molası verilecektir. Sonrasında Blagaj bölgesinde bulunan ve Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesi ziyaret edilecektir. Öğle yemeği için serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte buluşma ve Mostar’a hareket. Verilecek serbest zamanın ardından buluşma ve Saraybosna’ya hareket. Varışı takiben panoramik şehir turu yapılacaktır. Görülecek yerler: Merkez Kütüphanesi, Latin Köprüsü, Başçarşı, Sebil Meydanı, Kurşunlu Medresesi, Morica Han, Gazi Hüsrev Bey Camii, Sönmeyen Ateş Anıtı. akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Boşnak Gecesi Turu’na katılabilirler. Geceleme otelinizde.
7. Gün
Saraybosna >> Belgrad
01 Agu 2017 Salı
Sabah kahvaltısının ardından Belgrad’a hareket. Varışı takiben panoramik şehir tanıtım turu yapılacaktır. Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Loepoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Terazi Meydanı, Taş Meydan. Tur bitiminde otelinize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sava ve Tuna Nehri Turu’na katılabilirler. (Kişi başı 20 Euro) Geceleme otelinizde.
8. Gün
Belgrad >>
02 Agu 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bora Jet Havayolları özel seferi ile İstanbul uçuşu.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit