Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Ukrayna Turları | Ukrayna Hakkında

Birbirinden güzel şehirleri, muhteşem doğası ve mimari yapısıyla sizi etkileyecek muhteşem Ukrayna Turları ’na katılmayı düşünüyorsanız; hiç düşünmeyin ve bavulunuzu hazırlayın. Üstelik Ukrayna Turları, vizesiz Avrupa turları kategorisinde!
Karadeniz’in hemen üstünde yer alan ve tamamı Avrupa’da yer alan en büyük ülke olma özelliğine sahip Ukrayna, vizelerinde kaldırılmasıyla son zamanların en popüler tatil rotalarından biri oldu. Başkenti ve en büyük şehri Kiev olan Ukrayna’nın nüfusu ise 45 milyon civarıdır. Ülkenin kuzey tarafında, Dnieper Nehri kıyısında yer alan Kiev, sanılanın aksine çoğu Doğu Avrupa ülkesi gibi soğuk ve sert bir iklimi yok, şehri çevreleyen ormanlar havayı ılıman hale getiriyor. Ayrıca Kiev, doğal ve mimari güzelliklerinin yanı sıra canlı ve eğlenceli gece hayatıyla da oldukça ünlüdür. Bu şehri daha çekici kılan bir ilginç bilgi de; kentte ağaç kesmenin kesinlikle yasak olmasıdır. Ukrayna Turları’nı sadece Kiev ile sınırlandırmayın! Ülkenin bir başka güzel şehri Lviv’den bahsedelim… Derin kültürel bir tarihe sahip olan Lviv, özellikler trafiğe kapalı şehir merkeziyle unutulmaz turistik keyifler sunuyor. Farklı akımların izlerini taşıyan tarihi mekânlar, sizi bu güzel şehrin tarihinde bir yolculuğa çıkaracak. Ukrayna Turları ile tarihin o güzel dokusunu içinizde hissedeceğinizin bir başka ise liman şehri olan Odessa. Tarih boyunca birçok uygarlığın istilasına uğrayan Odessa, buna rağmen uluslararası liman kenti olma özelliğini kaybetmedi. Bu şehre farklı kültürden insanların göç etmesi, muhteşem bir kültür mozaiğinin oluşmasına neden oldu. Ayrıca, Ukrayna alışveriş için oldukça güzel bir ülkedir. Ukrayna Turları kapsamında uygun fiyatlı mağazalar ve hatta dünyanın en meşhur markalarının bulunduğu lüks dükkânları da ziyaret etmeyi unutmayın.
Aya Sofya Kilisesi, St. Nikolas Katedrali, Mihaylovski Meydanı ve unutamayacağınız bir gece hayatı için Kiev Turları, Sergei Eisenstein’ın ünlü filmi Potemkin Zırhlısı filmiyle ölümsüzleşen Potemkin Merdivenleri’nde yürümek için Odessa Turları , sanata ve ihtişamlı katedralleri görebileceğiniz Lviv Turları , Ukrayna Turları sayfamızda en uygun fiyatlarla sizi bekliyor. Ayrıca unutmayın Ukrayna Turları kapsamında vizeye ihtiyacınız yok! Pasaportunuzu ve bavulunuzu hazırlayın ve Ukrayna’nın güzelliklerini görmek için yola koyulun…
Café Tur, vizesiz yurt dışı turlarına dahil olan Ukrayna Turları için size en uygun fiyatları sunuyor.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3+3 Taksit