Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Vietnam & Kamboçya & Bangkok Turu

Vietnam & Kamboçya & Bangkok Turu

Tayland Körfezi’nin iki komşu sakini Vietnam ve Kamboçya’da her dakikasını dolu dolu geçireceğiniz bir tatil! Gölleri ve körfezleriyle ünlü Vietnam’ın doğal güzellikleri karşısında hayran kalacak, Angkor başta olmak üzere Kamboçya’nın her biri mimari harika kabul edilebilecek tapınaklarından gözlerinizi alamayacak, en acıdan en tatlıya her duyguyu yaşamış bu toprakların kültürünü tanıdıkça tatiliniz hiç bitmesin isteyeceksiniz!

Bangkok
Hanoi
Ho Chi Minh
Siem Reap


1. Gün
>> Saigon
24 Tem 2017 Pazartesi
Turumuz 27 Ocak 2016 saat 23:00 ‘da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 00.55’te Türk Hava Yolları’nın TK68 sefer sayılı uçak ile Saigon’a hareket ediyoruz. Varışımız yerel saat ile 17:55’te olacak. Ardından özel transfer aracımız ile otelimize transfer oluyor, odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimiz için yerel restorana gidiyoruz. Konaklama otelimizde.
 
2. Gün
Saigon
25 Tem 2017 Salı
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Cu Chi Tünelleri’ne gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Gezimizin ardından öğle yemeğimizi alacak ve turumuza devam edeceğiz. Göreceğimiz yerler arasında Tarihi Posta Binası, Yeniden Birleşme Sarayı ve Notre-Dame Katedrali olacak. Gezimizin ardından alış veriş yapabileceğimiz Ben Thanh Pazarına gideceğiz. Pazarda geçireceğimiz keyifli zamanın ardından akşam yemeğimizi alıyor ve otelimize gidiyoruz.
3. Gün
Saigon
26 Tem 2017 Çarşamba
Kahvaltımızın ardından suyun üzerinde suyla içiçe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket    ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengarenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında herşeyi öğreniyoruz. Öğle yemeğimiz tur esnasında yerel bir restoranda. Ardından Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyor ve Ho Chi Minh’e dönüyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Konaklama otelimizde dönüyoruz..
4. Gün
Saigon >> Hanoi
27 Tem 2017 Perşembe
Kahvaltımızın ardından havalimanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyor ve otelimize yerleşeceğiz. Ardından kısa bir şehir tanıma turuna çıkacağız. Uzakdoğu’ya özgü çekçekler ile keyifli bir gezinti yaptıktan sonra geleneksel Su Kuklası Gösterisi izleyecek ve akşam yemeğimizi alacağız. Otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
 
5. Gün
Hanoi >> Halong Bay
28 Tem 2017 Cuma
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Hanoi şehir turunun devamı için otelimizden hareket ediyoruz. Ho Chi Minh Mozalesi, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagoda’sı göreceğimiz yerler arasında olacak. Ardından öğle yemeğimizi alıyor ve Halong Bay’e doğru yola çıkıyoruz. Halong Bay varışımızla birlikte otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimiz deniz ürünlerinden oluşan bir menü olacak. Konaklama otelimizde.
 
6. Gün
Halong Bay >> Hanoi
29 Tem 2017 Cumartesi
Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’de keyifli bir tekne turuna çıkacağız.  Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezde,. adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Ardından Hanoi’ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda, konaklama otelimizde.
 
7. Gün
Hanoi >> Siem Reap
30 Tem 2017 Pazar
Kahvaltının ardından Seam Reap uçuşumuz için serbest zaman. Dilediğiniz gibi alış veriş yapabilirsiniz. Saat 15:30’da Seam Reap’e uçuyoruz. Varışımız 17.10’da olacaktır. Varışımızın ardından otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Konaklama otelimizde.
 
8. Gün
Siem Reap
31 Tem 2017 Pazartesi
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Günün kalanında ünlü Banteay Srey tapınağı ziyareti için hareket ediyoruz. Dönüş yolunda is Palm Şugar Köyü’nü göreceğiz.  Efsanevi Angkor Wat gezimizi gerçekleştiriyor ve Phnom Ba Kheng Tepesi’nde insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat eşliğinde güneşi batırarak tamamlıyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi alacak ve otelimize döneceğiz. o Linotype"'>Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Günün kalanında ünlü Banteay Srey tapınağı ziyareti için hareket ediyoruz. Dönüş yolunda is Palm Şugar Köyü’nü göreceğiz.  Efsanevi Angkor Wat gezimizi gerçekleştiriyor ve Phnom Ba Kheng Tepesi’nde insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat eşliğinde güneşi batırarak tamamlıyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi alacak ve otelimize döneceğiz.
 
9. Gün
Siem Reap >> Bangkok
01 Agu 2017 Salı
 Kahvaltımızın ardından Bangkok uçuşumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Öğlen saatlerinde Bangkok’a uçacağız. Yaklaşık 1 saat 20 dakikalık uçuşun ardından Bangkok’a varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeğimiz için serbest zaman. Ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceğiz Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler. Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek yeme imkanınız olacak. Ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Geceleme Bangkok’daki otelimizde.
Ekstra Seafood Market ve Patpong Gece Pazarı Turu: 65-€uro
10. Gün
Bangkok >>
02 Agu 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Yüzen Çarşı ve Yılan Çiftliği turuna katılabilirler. Turumuzda ilk önce Damnoen Saduak “Yüzen Çarşı”yı gezmek üzere hareket ediyoruz. Burada yerel halkla iç içe geçireceğimiz zaman diliminde Thai halkının günlük yaşamından örneklere tanıklık edecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacağız. Ardından Dünya’nın ikinci büyük yılan çiftliğine gidiyoruz. Burada yılanlar ile ilgili bilgiler alacak ardından yılanlar ile yapılan şovları izleyeceğiz. Turumuzun bitiminde Bangkok’a dönüyoruz. Ardından havalimanına transfer olacağız. Saat 23:45’te Türk Hava Yolları’nın TK 69 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçireceğiz.
Ekstra Yüzen Çarşı ve Yılan Çiftliği Turu: 45€uro
11. Gün

03 Agu 2017 Perşembe
İstanbul Atatürk Havalimanı’na varışımız yerel saat ile yaklaşık 05.05’te. Turumuzun sonu, bir dahaki turumuzda görüşme üzere…
 
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit