Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Vietnam Kamboçya Kore Turu

Vietnam Kamboçya Kore Turu

Tayland Körfezi’nin iki komşu sakini Vietnam ve Kamboçya’da her dakikasını dolu dolu geçireceğiniz bir tatil! Gölleri ve körfezleriyle ünlü Vietnam’ın doğal güzellikleri karşısında hayran kalacak, Angkor başta olmak üzere Kamboçya’nın her biri mimari harika kabul edilebilecek tapınaklarından gözlerinizi alamayacak, en acıdan en tatlıya her duyguyu yaşamış bu toprakların kültürünü tanıdıkça tatiliniz hiç bitmesin isteyeceksiniz!

Hanoi
Ho Chi Minh
Phnom Penh
Siem Reap
Seoul


1. Gün
>> Seoul
24 Eki 2017 Salı
Turumuz Saat 17.45’de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 20.45’te Kore Havayolları’na ait KE 956 sefer sayılı uçak ile Seul’a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.
2. Gün
Seoul >> Hanoi
25 Eki 2017 Çarşamba
Seul’a varışımız yerel saat ile 13.45’te. Burada uçak değiştiriyor ve saat 18.40’ta KE 679 sefer sayılı uçak ile Hanoi’ye hareket ediyoruz. Varışımız yerel saat ile 21.40’ta. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve özel aracımız otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.
 
3. Gün
Hanoi >> Halong Bay
26 Eki 2017 Perşembe
Kahvaltımızın ardından şehir turumuz için otelimizden hareket ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Hoan   Kiem Gölü, Ly Thai To Büstü, Ngoc Son Tapınağı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı,  olacaktır. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alacak ve ardından Halong Körfezi’ne doğru yola çıkacağız. Keyifli yolculuğumuzun ardından Halong Körfezine varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda deniz ürünlerinden oluşan bir menü şeklinde alacağız. Konaklama otelimizde.
4. Gün
Halong Bay >> Hanoi
27 Eki 2017 Cuma
Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’de keyifli bir tekne turuna çıkacağız.  Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezde,. adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Ardından Hanoi’ye doğru yola çıkıyoruz ve Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan su kuklası tiyatrosunu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda, konaklama otelimizde.
5. Gün
Hanoi >> Ho Chi Minh
28 Eki 2017 Cumartesi
Güne erken saatlerde başlıyoruz, kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Saat 08.35’te Saigon’a uçuyoruz. Varışımız 10.40’ta olacaktır. Varışımızın ardından şehir önce kısa bir gezinti ile keşfedeceğiz. Göreceğimiz yerler arasında Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali olacak. Öğle yemeğimizin ardından
Cu Chi Tünelleri’ne gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Gezimizin ardından alış veriş yapabileceğimiz Ben Thanh Pazarına gideceğiz. Pazarda geçireceğimiz keyifli zamanın ardından akşam yemeğimizi alıyor ve otelimize gidiyoruz.
6. Gün
Ho Chi Minh
29 Eki 2017 Pazar
Kahvaltımızın ardından Savaş Müzesi ve Reunification Sarayı’nı ziyaret edeceğiz. Ardından suyun üzerinde suyla içiçe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengarenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında herşeyi öğreniyoruz. Öğle yemeğimiz tur esnasında yerel bir restoranda. Ardından Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyor ve Ho Chi Minh’e dönüyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
 
7. Gün
Ho Chi Minh >> Siem Reap
30 Eki 2017 Pazartesi
Otelimizde alacağınız kahvaltının ardından havalimanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile Seam Reap’e uçacak ve varışımızın ardından öğle yemeğimizi alıyor ve otelimize transfer olacağız. Odalarımıza yerleştikten sonra turumuza başlıyoruz. Eşi benzeri bulunmayan özel olarak yapılan tuğla heykelleri ile Prasat Kravan, Srah Srang, Banteas Kedi, Ta Prohm gibi en güzel tapınakları gezeceğiz. Bu nefes kesici turumuzun ardından akşam yemeğimizi restoranda alacak ardından otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında herşeyi öğreniyoruz. Öğle yemeğimiz tur esnasında yerel bir restoranda. Ardından Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyor ve Ho Chi Minh’e dönüyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
 
8. Gün
Siem Reap
31 Eki 2017 Salı
Kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor turumuz başlıyor.  Eski Merkezi olarak bilinen Angkor Thom tarafını ziyaret edeceğiz. Güney Kapısı’ndan girecek, 200 adet Avolokitesvara’nın gülen yüzü ile süslenen 54 adet kulesi ile muazzam Bayon Tapınağı, Fil Terası, Cüzamlı Kral Terası ilk göreceklerimiz arasında olacak. Öğle yemeğimizin ardından Angkow Wat kompleksinin Khmer mimarisinin en iyi yapıtlarını görecek ve Phnom Bakheng Tepesinde güneşi batıracağız. Akşam yemeğimizi Khmer Dans şovu izleyerek alacağız. Konaklama otelimizde
reniyoruz. Öğle yemeğimiz tur esnasında yerel bir restoranda. Ardından Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyor ve Ho Chi Minh’e dönüyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
 
9. Gün
Siem Reap >> Phnom Penh
01 Kas 2017 Çarşamba
Kahvaltımızı aldıktan sonra Güney Doğu Asya’nın en büyü temiz su gölü olan Tonle Sap gölünde keyifli bir teke turuna çıkacağız. Yüzen Köyler olarak bilinen su üstünde ahşap ve sazlardan yaptıkları evlerde yaşayan yerel balıkçı köylerini göreceğiz. Bu ilginç gezinin ardından öğle yemeğimizi alacak ve havalimanına transfer olacağız. Phnom Penh’e uçacak ve varışımızın adından akşam yemeğimizi alıyor ve otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

 
10. Gün
Phnom Penh >> Seoul
02 Kas 2017 Perşembe
Kahvaltımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Kral Norodom tarafından 1866 yılında yapılan Kraliyet Sarayı’nı ziyaret edecek, ardından 5000 adet gümüş fayans kullanılarak yapılan Gümüş Pagoda’yı göreceğiz. Ulusal Müzeyi görecek Khamer kültürünü yakından tanıma fırsatımız olacak. Öğle yemeğimizin ardından Wat Ohnom tapınağı ve merkez pazarını ziyaret ettikten sonra akşam yemeğimizi alacak ve havalimanına transfer olacağız. Saat 23.40’ta Kore Havayolları’na ait uçak ile Seul’a hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçireceğiz.

 
11. Gün
Seoul
03 Kas 2017 Cuma
Varışımız yerel saat ile 06.40’ta olacak. Kahvaltımızı alacağımız restorana gidiyor ve turumuza başlıyoruz. Gyengbok Sarayı’nı ziyeret edecek, Ulusal Halk Müzesi’ni ziyaret edecek Kore kültürünü daha yakından tanıma şansına sahip olacağız. Öğle yemeğimizin ardından Kore’nin meşhur Kimçi yemeğinin nasıl yapıldığını öğrenebileceğimiz küçük bir workshop yapacak N Seul Kulesi’ni ziyaret edeceğiz. Ardından akşam yemeğimizi alıyor ve dinlenmek için otelimize gidiyoruz.
12. Gün
Seoul >>
04 Kas 2017 Cumartesi
Kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış yapıyor ve Ginseng Merkezi’ne alış veriş turuna çıkıyoruz. Serbest zamanın ardından öğle yemeğimizi alacak ve havalimanına transfer olacağız. Kore Havayolları’nın KE sefer sayılı uçağı ile saat 14.25’te İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 19.15’te olacak. Turumuzun sonu.
 
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit