Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

Yeni Zelanda Turları

Bu turlar online satışa açık değildir.
Uygun turlar hakkında bilgi almak ister misiniz?
444 0 179


Süper Fırsat Turları

Yeni Zelanda Turları | Yeni Zelanda Hakkında

Dünya tabiatının etkileyici manzaralarını görmek istiyorsanız sizi Yeni Zelanda’ya davet ediyoruz. Yeni Zelanda Turları ile kendinizi bir masalın içinde hissedeceksiniz…
Muhteşem doğa güzelliği ve çarpıcı manzaralara sahip olan Yeni Zelanda, Büyük Okyanus’ta yer alan büyük bir ada ülkesidir. 4 milyonu aşkın nüfusu bulunan Yeni Zelanda’ya başkentliği Wellington şehri yapmaktadır. Ülke nüfusunun çoğunluğunu Avrupa kökenli insanlar oluştururken, nüfusun %15’i ise yerli halk Maoriler’dir. İngiltere ve Japonya ile hemen hemen aynı büyüklükte olan Yeni Zelanda’nın nüfusu ile bu iki ülkenin nüfusunu karşılaştırınca ülkenin ne kadar sakin olduğunu tahmin etmek çok da zor değil. Avustralya’ya çok yakın mesafede bulunan Yeni Zelanda, görülecek yerleri ile akıllarda yer edecek özelliklere sahip. Bu ülkeyi keşfetmek uzun zamanınızı alabilir. Yeni Zelanda öyle bir ülke ki; muhteşem sahilleri, derin girintilerin olduğu fiyortları, dumanı tüten volkanları, yemyeşil yağmur ormanları, denizden sadece bir kaç kilometre uzaklıkta yer alan buzulları, mağaraları ve hatta çölü ile keşfedilesi bir coğrafya. Bunların hepsini bir araya getirince Yeni Zelanda için huzurun, rahatlığın ülkesidir diyebiliriz... Burada hayat ağır çekimdeymiş gibi devam ederken, iklimler arasındaki değişikliğin çok fazla olmaması ülkenin tüm yıl ziyaretçi ağırlamasına neden olur.
Başkent Wellington’da yaşam oldukça sakin geçer. Burada karlı kaplı dağların nefes kesen manzarasına şahit olabilirsiniz. Ancak ülkenin en kozmopolit şehri ise Auckland’dır. ‘Yelkenler şehri’ olarak adlandırılan Auckland, cennet misali bir ada üzerinde, yeşil tepeler üzerinde kuruludur. Dünyanın genç şehirlerinden Auckland, 2012 Mercer Yaşam Kalitesi İndeksinde üçüncü sırada yer almıştır. Bu kentte meşhur Queen Caddesi’ni gezebilir, farklı ülkelerin yemeklerini tadabilirsiniz. Queenstown şehri içinse macera dolu bir kent diyebiliriz. Adrenalin yüklü sporları seviyorsanız, Queemstown tam size göre bir yer. Bu kentte bungy jumping, skydiving ve rafting oldukça popüler.
Dedik ya; Yeni Zelanda inanılmaz manzaralara sahip bir ülke. Yeni Zelanda Turları ile Lake Tekapo’da göl üzerinden unutamayacağınız bir gün batımına şahit olmak istemez misiniz? Yeni Zelanda’yı buz gibi bir ülke olarak düşünmeyin. Ülkenin milli parklarından biri olan Abel Tasman National Park’ta altın kumlu plajlarda denize girebilirsiniz.
Café Tur farkıyla ünlü Yüzüklerin Efendisi filmine ev sahipliği yapmış bu ülkede masalsı bir tura katılabilir, kendinizi başka diyarlarda hissedebilirsiniz…
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit